Pierwszy Bike_S na aukcji WOŚP

i

Autor: UM Szczecin

WOŚP w Szczecinie: Wylicytuj na aukcji "historycznego" pierwszego Bike_Sa!

2021-02-01 9:43

Tych rowerów nie spotkamy już na ulicach Szczecina, jednak ktoś może stać się szczęśliwym posiadaczem jednego z nich, a przy okazji wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwszy Szczeciński Rower Miejski jest dostępny na aukcji charytatywnej WOŚP.

Zielony rower o numerze 94001 został zarejestrowany w roku 2014 jako pierwszy w systemie Bike_S. Był wykorzystywany wyłącznie do celów promocyjnych. Brał udział w takich wydarzeniach, jak przejażdżka ambasadora Danii po Szczecinie czy pierwsze urodziny BikeS. Jest w znakomitym stanie technicznym, praktycznie jak nowy.

Zobacz też: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w Szczecinie. Poszukiwani rachmistrzowie. Ile można zarobić?

Pojazd do Szczecina dostarczyła czeska firma Homeport. Rama aluminiowa z niskim przekrojem typu damka, koła 26 cali. Waga 15 kg. Opony antyprzebiciowe. Piasta przednia zintegrowanym hamulcem bębnowym. Z tyłu: trzybiegowa przerzutka, hamulec bębnowy. Lampki świecą minutę po zatrzymaniu roweru. Podniesiona kierownica z metalowym uchwytem do przewożenia bagażu (do 20 kg). Na wyposażeniu linka na szyfr.

- Ten historyczny pojazd, otwierający ważny rozdział w komunikacyjnych dziejach Szczecina można kupić na licytacji na Allegro - mówi Wojciech Jachim, rzecznik NiOL.

Zobacz też: Rowery miejskie znikną z ulic Szczecina. Już nie powrócą w takiej postaci

Cena wywoławcza wynosiła 500 zł, jednak już zdążyła ponad dwukrotnie wzrosnąć. O historycznego Bike_Sa walczy już kilka osób. W poniedziałek rano, jego wartość osiągnęła już ponad 1250 zł. Kwota może być jeszcze wyższa, gdyż do zakończenia licytacji zostało jeszcze kilka dni. Kończy się ona 7 lutego.

Aukcja w serwisie aukcyjnym Allegro odbywa się w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze sprzedaży BikeS 94001 zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Pierwszy Bike_S na aukcji WOŚP

i

Autor: Zrzut ekranu / Allegro.pl Link: https://allegro.pl/oferta/rower-miejski-bikes-10166318642
Żywieckie Morsy zagrały z WOŚP
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany