The Tall Ships Races w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

WOŚP 2021: Prezydent Szczecina zaprasza na wspólny rejs MOTORÓWKĄ podczas TTSR 2021

2021-01-20 8:33

Rejs motorówką po szczecińskich akwenach to niezapomniane przeżycie, zwłaszcza gdy można z niej podziwiać najpiękniejsze żaglowce świata, a za sterem stoi sam prezydent miasta. Taką atrakcję będzie można wkrótce wylicytować w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia. Akcję będzie można wesprzeć na różne sposoby, m.in.: wrzucając pieniądze do puszki, wpłacając na konto lub biorąc udział w licytacjach. Wśród nich znajdzie się także wspólny rejs motorówką z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem w roli sternika. Wszystko to w wyjątkowym czasie, jakim będzie odbywający się na przełomie lipca i sierpnia w Szczecinie finał regat The Tall Ships Races 2021.

Zobacz też: Finał The Tall Ships Races 2021 już po raz czwarty w Szczecinie. Znamy pierwsze szczegóły!

Piotr Krzystek jest również jednym z ambasadorów Wirtualnego Serca WOŚP, które powstało kilka lat temu w Szczecinie i stało się jednym z najpopularniejszych sposobów wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za jego pośrednictwem zebrano blisko milion złotych.

Jak wspierać WOŚP za pośrednictwem Wirtualnego Serca? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę wspieram.to/wosp, wpłacić datek, a część wielkiego serca zostanie oznaczona imieniem i nazwiskiem darczyńcy.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Zmasakrowane ciało w wieżowcu
Nasi Partnerzy polecają