Włamanie do siedziby szczecińskiego TOZ

i

Autor: SE.pl

Włamał się do szczecińskiego TOZ i ukradł WAŻNE rzeczy. ULTIMATUM nie pomogło [WIDEO]

2020-11-04 16:30

Złodziej, który kilka dni temu okradł szczecińską siedzibę Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, nie skorzystał z danego mu ultimatum i nie oddał skradzionych przedmiotów. Teraz znajdzie się na celowniku policjantów.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Z budynku przy ul. Ojca Beyzyma skradziono laptop i pieniądze. Wraz z laptopem zginął również pendrive, na którym były bardzo ważne dane, dotyczące m.in. rozliczeń z dotacji. Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

W poniedziałek na facebookowym profilu szczecińskiego oddziału TOZ pojawił się wpis z ultimatum dla włamywacza, żeby do wtorku, do godz. 12:00 dobrowolnie oddał skradziony łup. To jednak nie poskutkowało, dlatego sprawa została zgłoszona na policję.

- W dniu dzisiejszym na KP Szczecin Niebuszewo złożyliśmy zawiadomienie, co i tak oczywiście zostałoby zrobione - poinformowała we wtorek Karolina Winter-Zielińska ze szczecińskiego oddziału TOZ. - Warto jednak było podjąć jakąkolwiek próbę odzyskania sprzętu i kart leczenia wolno żyjących kotów z ostatnich miesięcy. My oszczędzilibyśmy sobie pracy z ponownym przygotowywaniem ich do Urzędu Miasta, a być może i byłaby to też okoliczność łagodząca... Co dalej? Czekamy na działania policji.

Przedstawiciele TOZ proszą o pomoc wszystkich, którzy mogliby pomóc w ujęciu przestępcy i odzyskaniu skradzionych przedmiotów.

Jak wspierać szczeciński oddział TOZ?

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami działa głównie dzięki wsparciu dobrych ludzi. Każdy, kto chciałby przekazać darowiznę, może to zrobić na kilka sposobów: wpłacając datek na konto, przekazując 1 procent podatku czy przekazując karmę i inne niezbędne przedmioty. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej szczecińskiego oddziału TOZ.

Rysie zostały bez mamy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany