Opinie są miażdżące!

To największa "imprezownia" w Szczecinie. Co mieszkańcy sądzą o deptaku Bogusława?

2022-08-19 18:13

Przez wielu mieszkańców nazywany jest "najdłuższym barem w Szczecinie". Nie bez powodu, gdyż jest to prawdziwe zagłębie lokali gastronomicznych. Deptak Bogusława, bo o nim mowa, to miejsce, które jest dobrze znane szczecinianom. Jedni go lubią, inni wręcz przeciwnie. Postanowiliśmy zapytać czytelników SE.pl, co sądzą o najpopularniejszym deptaku w Szczecinie. Odpowiedzi są dość zaskakujące, krytyczne, a niektóre wręcz... miażdżące.

Deptak Bogusława powstał blisko ćwierć wieku temu w miejscu zwykłej śródmiejskiej ulicy. W latach 90. podjęto decyzję o przemianie tego miejsca. Z ulicy zniknęły samochody, powstała strefa piesza, rozpoczęły się remonty kamienic. Miał być częścią tzw. "deptaka gwiaździstego" obejmującego ulice: Bogusława, Jagiellońską, Rayskiego i Monte Cassino z centralną częścią na placu Zamenhofa. Tych planów jednak nigdy nie zrealizowano. Sam deptak sprawia wciąż wrażenie niedokończonego, gdyż kilka kamienic wciąż czeka na gruntowny remont.

Czytaj też: Deptak Bogusława wyglądał kiedyś zupełnie inaczej! Te zdjęcia Was zaskoczą! [GALERIA]

Ciąg dalszy pod wideo

Iluminacje rozświetliły Szczecin tysiącami kolorów

Kilka dni temu zapytaliśmy na Facebooku, z czym kojarzy się mieszkańcom deptak Bogusława. Odzew był dość duży. Postanowiliśmy zatem wybrać najciekawsze komentarze. Internauci okazali się bardziej "szczerzy" niż "mili". Opinie na temat tego miejsca były dość zaskakujące, a niektóre wręcz... miażdżące. Znajdziecie je w poniższej galerii.

Zgadzacie się z tymi opiniami? A może macie pomysły na "lepszy" deptak Bogusława? Czekamy na Wasze komentarze!

Czytaj też: Fragment Paryża w Szczecinie... czyli jak nasze miasto "zagrało" w międzynarodowym musicalu [GALERIA]

Sonda
Często chodzisz na deptak Bogusława?