To będą święta na bogato! Mieszkaniec Szczecina dostanie spory zastrzyk gotówki

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

To będą święta na bogato! Mieszkaniec Szczecina dostanie spory zastrzyk gotówki

2021-12-20 12:15

Tych świąt z pewnością nie zapomni mieszkaniec Szczecina, który postanowił zainwestować w swoje szczęście i zagrać w Mini Lotto. Wkrótce na jego konto wpłynie całkiem spory zastrzyk finansowy, który sprawi, że zbliżające się Boże Narodzenie będzie zupełnie inne niż dotychczasowe.

177 246 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w sobotę, 18 grudnia 2021 postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w punkcie Lotto w pasażu handlowym przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Liczby, które zakreślił na kuponie okazały się tymi, które przyniosły mu wyjątkowe szczęście. To oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Czytaj też: Za 1,50 zł będzie miał udane święta! Mieszkaniec Mierzyna dostanie ogromny przelew!

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na świątecznych zakupach i kupić wymarzone prezenty pod choinkę. To także szansa na zorganizowanie wymarzonych świąt Bożego Narodzenia, albo najbardziej wystrzałowego Sylwestra w życiu!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: To ważna osoba w życiu Arka Kocika z "Królowych Życia". "Praktycznie traktuję ją jak żonę"

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Iluminacje świąteczne w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają