Za 1,50 zł będzie miał udane święta! Mieszkaniec Mierzyna dostanie ogromny przelew!

i

Autor: pixabay.com Za 1,50 zł będzie miał udane święta! Mieszkaniec Mierzyna dostanie ogromny przelew!

Za 1,50 zł będzie miał udane święta! Mieszkaniec Mierzyna dostanie ogromny przelew!

2021-12-16 21:47

Takich świąt można tylko pozazdrościć! Mieszkaniec Mierzyna pod Szczecinem, który w miniony wtorek postanowił zagrać w Mini Lotto, wkrótce otrzyma całkiem sporą sumę, za którą między innymi będzie mógł nieźle zaszaleć na zakupach i kupić wymarzone prezenty pod choinkę sobie i swoim bliskim. Okazało się bowiem, że liczby, które zakreślił na kuponie okazały się tymi, które przyniosły mu wyjątkowe szczęście.

301 392 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który we wtorek, 14 grudnia 2021 postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w kolekturze przy ul. Weleckiej 21B w Mierzynie. Wylosowane liczby pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Czytaj też: Zachodniopomorskie: Zgarnął FORTUNĘ w Eurojackpot! Będzie jednym z najbogatszych ludzi w mieście!

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach - zwłaszcza w czasie przedświątecznej gorączki. To także możliwość zorganizowania wymarzonych świąt Bożego Narodzenia, albo najbardziej wystrzałowego Sylwestra w życiu!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Teraz każdy może zostać Szefem Wszystkich Szefów! Pomnik Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina odsłonięty
Nasi Partnerzy polecają