To ważna osoba w życiu Arka Kocika z Królowych Życia. Praktycznie traktuję ją jak żonę

i

Autor: Grzegorz Kluczyński To ważna osoba w życiu Arka Kocika z "Królowych Życia". "Praktycznie traktuję ją jak żonę"

To ważna osoba w życiu Arka Kocika z "Królowych Życia". "Praktycznie traktuję ją jak żonę"

2021-12-18 1:00

Arkadiusz Zgorzelski, znany bardziej jako Arek "Megakot" Kocik, to jedna z najbardziej barwnych postaci ostatniego sezonu "Królowych Życia". Kontrowersyjny biznesmen ze Szczecina otacza się nie tylko luksusowymi przedmiotami, ale w jego życiu ważną rolę odgrywają również kobiety. I chociaż jest kawalerem, jest w jego życiu jedna kobieta, która pełni bardzo ważną rolę.

Kobiety to ważna część życia bohatera "Królowych Życia". Jak twierdzi, jest ich bardzo dużo.

- No jest ich bardzo dużo, bo jestem kawalerem, ale ogólnie chyba teraz się troszeczkę ustabilizowałem - mówi Arek Kocik w rozmowie z "Super Expressem". - Mam obecnie dziewczynę, tak że już się uspokoiłem, ale ogólnie miałem ich bardzo dużo... chyba za dużo - dodaje.

Czytaj też: Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

Jest jednak w życiu Arka inna ważna osoba, o ile nie najważniejsza. "Megakot" jest człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia rodzinę, a w szczególności swoją mamę.

- Rodzina jest dla mnie bardzo istotna - mówi Arek. - Jestem bardzo zżyty z moją mamą. Praktycznie traktuję ją jak żonę, można powiedzieć, dlatego, że wszystkie czynności, które wykonuje żona, a żony nie mam, wykonuje moja mama. Oczywiście oprócz randek - dodaje z uśmiechem. - Randki mam z dziewczynami. Mama jest dla mnie bardzo istotna.

Arek w niejednym wywiadzie przyznał, że jest maminsynkiem. Jak twierdzi, ma ze swoją mamą świetny kontakt, chociaż czasem zdarzają się również sprzeczki. Mama jest dla niego ogromnym wsparciem, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Od wielu lat pomaga mu w prowadzeniu firmy.

Mamę Arka mogliśmy również zobaczyć na ekranach telewizorów. Pojawiła się bowiem w jednym z pierwszych odcinków "Królowych Życia" z udziałem szczecinianina.

Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany