Szczecin: Zrobili TO na środku skrzyżowania! Przebili nawet samą BALBINĘ!

Skrzyżowanie ulic Parkowej i Malczewskiego
Autor: Google Street View Skrzyżowanie ulic Parkowej i Malczewskiego

O tym miejscu krąży wiele miejskich legend. W świadomości części mieszkańców ulica Parkowa i okolice to prawdziwa "dzielnica cudów", a nawet "stan umysłu". I coś w tym jest, ponieważ często dochodzi tutaj do różnych niecodziennych sytuacji. Tak było m.in. w sobotę, gdy dwóch mężczyzn, na samym środku skrzyżowania z ulicą Malczewskiego postanowili urządzić sobie... salon fryzjerski!

Panowie ustawili na torowisku tramwajowym krzesełko i zaczęło się strzyżenie. Nie przeszkadzały im przejeżdżające samochody, a nawet tramwaj, który z powodu nietypowej przeszkody nie mógł kontynuować jazdy. Mężczyźni okazali się jednak być na tyle kulturalni, że przestawili swój "salon" na jezdnię, by tramwaj mógł przejechać.

Skrzyżowanie ulic Malczewskiego i Parkowej znane jest m.in. ze słynnych "blokad" w wykonaniu niepełnosprawnej pani Bogumiły poruszającej się na skuterze elektrycznym, czyli popularnej "Balbiny". To właśnie w tym miejscu miały miejsce pierwsze incydenty z udziałem kobiety, zanim zaczęła kontynuować swoją "działalność" w innych częściach miasta. Wygląda jednak na to, że panowie "fryzjerzy" przebili panią Bogusię w swojej wyjątkowej kreatywności.

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE