Skrzyżowanie ulic Parkowej i Malczewskiego

i

Autor: Google Street View Skrzyżowanie ulic Parkowej i Malczewskiego

Szczecin: Zrobili TO na środku skrzyżowania! Przebili nawet samą BALBINĘ!

2020-10-04 15:51

O tym miejscu krąży wiele miejskich legend. W świadomości części mieszkańców ulica Parkowa i okolice to prawdziwa "dzielnica cudów", a nawet "stan umysłu". I coś w tym jest, ponieważ często dochodzi tutaj do różnych niecodziennych sytuacji. Tak było m.in. w sobotę, gdy dwóch mężczyzn, na samym środku skrzyżowania z ulicą Malczewskiego postanowili urządzić sobie... salon fryzjerski!

Panowie ustawili na torowisku tramwajowym krzesełko i zaczęło się strzyżenie. Nie przeszkadzały im przejeżdżające samochody, a nawet tramwaj, który z powodu nietypowej przeszkody nie mógł kontynuować jazdy. Mężczyźni okazali się jednak być na tyle kulturalni, że przestawili swój "salon" na jezdnię, by tramwaj mógł przejechać.

Skrzyżowanie ulic Malczewskiego i Parkowej znane jest m.in. ze słynnych "blokad" w wykonaniu niepełnosprawnej pani Bogumiły poruszającej się na skuterze elektrycznym, czyli popularnej "Balbiny". To właśnie w tym miejscu miały miejsce pierwsze incydenty z udziałem kobiety, zanim zaczęła kontynuować swoją "działalność" w innych częściach miasta. Wygląda jednak na to, że panowie "fryzjerzy" przebili panią Bogusię w swojej wyjątkowej kreatywności.

Rozebrał się i wskoczył do kanału portowego. Interweniowała policja
Nasi Partnerzy polecają