Szalony GOLAS na ulicach Szczecina! Mieszkańcy byli przerażeni [WIDEO]

2019-07-09 13:33 gk
Nagi mężczyzna terroryzuje mieszkańców Dąbia
Autor: Facebook / Szczecin Dąbie

Do niecodziennej sceny doszło w poniedziałkowy poranek na jednej z osiedlowych ulic w Dąbiu. Nagi mężczyzna biegał po ulicy i atakował przechodniów.

Incydent miał miejsce w poniedziałek około godziny 8:00. "Jadąc z dziećmi do sklepiku osiedlowego w Dąbiu zostałem napadnięty przez obnażonego psychopatę" - relacjonuje na Facebooku jeden z mieszkańców. Na nieprzyjemny widok zostały narażone między innymi dzieci.

Rozebrany do naga mężczyzna, po krótkiej szarpaninie pod sklepem, wybiegł na jezdnię, po czym położył się na niej.

Bez kąpielówek i bikini, czyli 5 urokliwych plaż dla nudystów w Polsce

Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka pogotowia. Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec ratowników, wezwano więc policję.

- Przybyli na miejsce policjanci obezwładnili mężczyznę, który następnie został przewieziony do szpitala. - potwierdza sierż. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Według relacji okolicznych mieszkańców, mężczyzna jest często widziany w okolicy. Prawdopodobnie mieszka gdzieś w sąsiedztwie. Ludzie boją się go, gdyż bywa agresywny i nieobliczalny. Nie wiadomo jednak czy przyczyną jego zachowania jest choroba, czy np. zażywanie środków psychoaktywnych.

Mieszkańcy Dąbia ostrzegają się nawzajem, by kobiety i dzieci nie chodziły same po okolicznych ulicach, zwłaszcza po zmroku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE