SZOK! Niemieccy "naturyści" na szczecińskim bulwarze. Rozebrali się do naga i wskoczyli do Odry! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2018-06-16 22:53

Szczecinianie spacerujący w sobotni wieczór po szczecińskich bulwarach byli świadkami niecodziennej sytuacji. Dwóch młodych Niemców postanowiło wykąpać się w Odrze... zupełnie nago!  

Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 20.00. Na Bulwar Piastowski przyszło dwóch młodych mężczyzn mówiących po niemiecku. Nagle rozebrali się do naga i zaczęli wskakiwać do wody

- Przyszłyśmy z przyjaciółką na bulwary, nie zdążyłyśmy usiąść i nagle przyszło 2 chłopaków narodowości niemieckiej, zaczęli się rozbierać i wskakiwać do wody - poinformowała nas czytelniczka Asia, która była świadkiem zdarzenia.

Przeczytaj również: Rozebrał się i wskoczył do Odry. To nie był mądry sposób na orzeźwienie... [WIDEO]

Osób, które widziały to zajście, było znacznie więcej. Jedna z kobiet zadzwoniła na numer WOPR. Patrol po chwili przypłynął na miejsce. Ratownicy usiłowali wytłumaczyć mężczyznom, że w tym miejscu obowiązuje zakaz kąpieli. Chwilę później na miejscu pojawiła się policja. Z informacji, które otrzymaliśmy, skończyło się na pouczeniu.

Przypominamy, na bulwarach obowiązuje całkowity zakaz kąpieli. Skoki do wody - w ubraniu czy bez - mogą skończyć się nie tylko mandatem, ale przede wszystkim są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia.

Przeczytaj również: Prawie nagi "kaskader" na Trasie Zamkowej! Poniosły go Juwenalia? [ZDJĘCIA]

Zobacz #TOWIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE