Przemoc

i

Autor: Pavlofox / CC0 / pixabay.com

Szczecin: Wysiadł z auta i wpadł w SZAŁ! Brutalne sceny na drodze

2021-07-12 11:06

Zajechał drogę innemu kierowcy, wysiadł, zaczął kopać w drzwi i próbował wyrwać lusterko. Następnie wrócił do swojego samochodu i odjechał. Drogowy bandyta nie pozostał jednak bezkarny. Mężczyzna szybko wpadł w ręce stróżów prawa. Teraz grozi mu kilkuletnia odsiadka.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Mężczyzna zajechał drogę innemu kierowcy, wysiadł z auta i kopiąc w drzwi uszkodził je. Próbował również wyrwać lusterko. Gdy nie udało mu się osiągnąć zamierzonego celu, wrócił do swojego auta i odjechał z miejsca zdarzenia.

Pokrzywdzony natychmiast złożył zawiadomienie na komisariacie policji. Funkcjonariusze podjęli więc wszelkie niezbędne czynności zmierzające do ustalenia oraz zatrzymania mężczyzny podejrzanego o chuligański wybryk.

Czytaj też: Szczecin: Niesamowita METAMORFOZA bramy przy ul. Łokietka. Sąsiedzi spisali się na medal! [ZDJECIA, WIDEO]

Po kilkunastu godzinach ukrywania się przed organami ścigania, w niedzielę, agresywny mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych z komisariatu na Pogodnie. Dodatkowo w jego mieszkaniu podczas zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli zabronione ustawą środki odurzające.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem i odpowie między innymi za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do lat 5 więzienia.

Czytaj też: Katastrofa budowlana w aquaparku. Zawalił się dach w ulubionym miejscu rekreacji mieszkańców Pomorza Zachodniego

Niecodzienna metamorfoza bramy w kamienicy w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają