Królowe Życia: Kłopotliwy współlokator Arka. Zepsuł mu sprzęt wart TYSIĄCE!

i

Autor: "Królowe Życia" - kadr z programu TTV, Instagram / megakot.pl "Królowe Życia": Kłopotliwy współlokator Arka. Zepsuł mu sprzęt wart TYSIĄCE!

"Królowe Życia": Kłopotliwy współlokator Arka. Zepsuł mu sprzęt wart TYSIĄCE!

2021-11-04 17:57

Nie od dziś wiadomo, że Arek Kocik lubi imprezy i dobrą muzykę. Bohater "Królowych Życia" posiada również wysokiej klasy sprzęt do odtwarzania muzyki. Niestety znany szczecinianin ma współlokatora, który ma chyba odmienny gust i postanowił pokrzyżować mu plany związane z planowaną na wieczór imprezą.

Tym kłopotliwym współlokatorem Arka jest nie kto inny, tylko... jego kot! Jak na kota przystało, jest on typowym indywidualistą i lubi żyć na własnych zasadach i czasami bywa też złośliwy, co objawia się tym, że potrafi załatwić się w zupełnie innym miejscu niż własna kuweta. W jednym z odcinków "Królowych Życia" pupil Arka postanowił zostawić mokrą śmierdzącą plamę na podłodze, tym razem jednak poszedł o krok dalej i nasikał na... mikser wart wiele tysięcy złotych. Planowana na wieczór impreza stanęła więc pod znakiem zapytania, bo jak imprezować bez muzyki?

Czytaj też: Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

Arek postanowił więc poprosić o pomoc swojego kolegę. Natychmiast zadzwonił do niego.

- Cześć Roman. Wiesz, ten kot pieprzony kot zaszczał mi mikser - mówi zdenerwowany Arek. - Capi szczochami, jest mokry. Czy to będzie działało?

Kolega doradził, by przemoczony sprzęt jak najszybciej zasypać ryżem. Arek udał się więc do pobliskiego sklepu, gdzie kupił go aż kilkanaście kilogramów. Czy ta metoda okazała się skuteczna, sprzęt udało się uratować, a impreza odbyła się zgodnie z planem? Tego można będzie dowiedzieć się w 42. odcinku 11. sezonu "Królowych Życia". Emisja na antenie TTV w piątek, 5 listopada o godz. 22:05.

Czytaj też: Arek Kocik wsiadł na konia. Ludzie bezlitośni dla szczecińskiego "króla życia". "Żenada"

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. "Królowe Życia" dostępne są również w Internecie, na platformie Player.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik pochwalił się, że robił TO w młodości. "Bardzo uwielbiam!"

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany