Arek Kocik powita 2022 rok z dala od Szczecina. Bohater Królowych Życia ma ważny apel

i

Autor: Instagram / megakot.pl Arek Kocik powita 2022 rok z dala od Szczecina. Bohater "Królowych Życia" ma ważny apel

Arek Kocik powita 2022 rok z dala od Szczecina. Bohater "Królowych Życia" ma ważny apel

2021-12-30 20:01

Arek Kocik nie spędzi sylwestra w Szczecinie. Bohater "Królowych Życia" jest znany z tego, że lubi podróżować po świecie. Postanowił więc powitać nowy rok z dala od domu, w dość niecodziennym otoczeniu, o czym poinformował w mediach społecznościowych. "Megakot" zaapelował również do wszystkich, którzy planują egzotyczne wakacje, by wybrali podobny cel podróży. Jaki i dlaczego? Wyjaśniamy.

Arek wybrał się w tym roku ze swoją przyjaciółką w daleką podróż aż do Kenii. To właśnie tam, z dala od chłodu i śniegu planuje powitać 2022 rok. Bohater programu "Królowe Życia" opublikował na Instagramie kilka zdjęć z egzotycznej podróży, na których pozuje m.in. w towarzystwie tutejszych mieszkańców.

"Szczęśliwego Nowego Roku od Kota i małych kociaków, z którymi będę spędzał Nowy Rok"

- napisał na Instagramie.

Czytaj też: Arek Kocik w nowym wcieleniu. Bohater "Królowych Życia" SZALEJE w teledysku!

Jednocześnie zaapelował do wszystkich, którzy planują egzotyczne wakacje, by za cel podróży wybrali właśnie Afrykę. Dlaczego? Otóż w ten sposób można nie tylko zwiedzić ciekawe miejsca, ale także wesprzeć mieszkańców, którzy żyją w skrajnym ubóstwie.

"Zapraszam wszystkich do wyjazdów do Afryki, w ten sposób wspieramy biednych i głodujących ludzi. Może jest tu skromniej, ale jest tu pięknie i są piękni ludzie. Wystarczy, że każda rodzina chociaż raz wyjedzie do Afryki na wczasy, a to poprawi standard życia tych ludzi"

- czytamy we wpisie.

Zobacz: Arek Kocik o kobietach, "Królowych Życia", Szczecinie... i nie tylko! Zobacz rozmowę z "Megakotem"! [WIDEO]

Kim jest Arek Kocik - bohater "Królowych Życia"?

Arek "Megakot" Kocik to tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski, 51-letni przedsiębiorca ze Szczecina, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Poza pracą, jego pasją są między innymi samochody, moda, kobiety i luksusowe życie. Arek pojawił się w programie "Królowe Życia", emitowanym na antenie TTV i z miejsca stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów tego telewizyjnego hitu, obok Dagmary, Kasi czy Leona i Damiana. Jego perypetie możemy podziwiać od 11. sezonu, który swoją premierę miał jesienią 2021 roku. Czy zobaczymy go w kolejnym, dwunastym już sezonie, który zostanie wyemitowany wiosną? Póki co, pozostają nam powtórki, które są emitowane na antenie telewizji TTV.

Czytaj też: To ważna osoba w życiu Arka Kocika z "Królowych Życia". "Praktycznie traktuję ją jak żonę"

Sonda
Oglądasz "Królowe życia"?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają