Zderzył się z jeleniem i dachował. Policja szuka świadków wypadku pod Suchaniem

Jeleń
Autor: diane616 / CC0 / pixabay.com

Na drodze niespodziewanie pojawił się jeleń. Doszło do zderzenia. Samochód zjechał z drogi i dachował. Policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło na krajowej "dziesiątce" w okolicach Suchania (woj. zachodniopomorskie).

Wypadek miał miejsce 9 września 2020 roku, na drodze krajowej nr 10, między Suchaniem i Krąpielem. Kierujący samochodem marki Seat Alhambra jechał od strony Suchania. Około 4 km za stacją paliw zderzył się z jeleniem. Pojazd zjechał na pobocze drogi i dachował.

Zobacz też: Na ich widok każdy kierowca gwałtownie HAMUJE! Niecodzienny sposób na piratów drogowych

Policjanci z Suchania proszą o kontakt wszystkie osoby które tego dnia znalazły się w miejscu wypadku, widziały przebieg zdarzenia, bądź też posiadają wiedzę mogącą pomóc wyjaśnić jego okoliczności. Świadkowie proszeni są o kontakt z posterunkiem w Suchaniu pod numerem telefonu 47 78 29 590 lub mailowo: sekretariat.stargard@sc.policja.gov.pl.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE