Zaginęła 18-latka. Gdzie jest Magdalena ze Świniec? Od tygodnia nie ma z nią kontaktu

i

Autor: mat. policji

Zaginęła 18-latka. Gdzie jest Magdalena ze Świniec? Od tygodnia nie ma z nią kontaktu

2021-05-30 17:09

Od prawie tygodnia nie ma kontaktu z 18-letnią Magdaleną M. z miejscowości Świniec (gm. Kamień Pomorski). Nastolatka w poniedziałek, 24 maja wyjechała skuterem po zakupy i do tej pory nie wróciła... nie wiadomo gdzie przebywa, nie dała znaku życia. Szukają jej policjanci, którzy opublikowali jej zdjęcie oraz rysopis. Może ją widziałeś? Jeśli tak, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim. Szczegóły poniżej.

Aktualizacja

Znaleziono ciało 18-letniej Magdaleny M.

Więcej:  Kamień Pomorski: Nie żyje piękna Magda. 18-latka padła ofiarą seryjnego gwałciciela i zabójcy? Zatrzymano Dawida J.

Świniec, gm. Kamień Pomorski: Zaginęła Magdalena

Magdalena M. zaginęła. 18-latka nie dała znaku życia od poniedziałku, 24 maja. jak informuje policja, właśnie tego dnia Magda wyjechała skuterem po zakupy ze swojej miejscowości Świniec, gm. Kamień Pomorski. Nie wróciła do domu i nie ma z nią kontaktu. W związku z tym policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach i publikują zdjęcie oraz rysopis nastolatki. Może ją widziałeś?

Rysopis zaginionej Magdaleny:

  •  wiek: 18 lat
  • ok. 165 cm wzrostu, szczupła
  • zielone oczy
  •  krótkie ciemne włosy
  • Znaki szczególne: tatuaż na nadgarstku- motyl

Czytaj też: Jechali do chorego dziecka, uratowali rodzinę z pożaru! Niecodzienna interwencja ratowników medycznych z Białogardu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach.

- Jeżeli ktoś widział Magdalenę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu prosi się o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim pod nr tel. 47 783 45 11 lub nr alarmowym 112 - apelują.

Grajewo (woj. podlaskie): Pogrzeb Karoliny z Gocławia