Kamień Pomorski: Nie żyje piękna Magda. 18-latka padła ofiarą seryjego gwałciciela i zabójcy? Zatrzymano Dawida J.

i

Autor: DOMIN Kamień Pomorski: Nie żyje piękna Magda. 18-latka padła ofiarą seryjego gwałciciela i zabójcy? Zatrzymano Dawida J.

Kamień Pomorski: Nie żyje piękna Magda. 18-latka padła ofiarą seryjnego gwałciciela i zabójcy? Zatrzymano Dawida J.

Młodziutka, bo zaledwie 18-letnia Magdalena M. zaginęła 24 maja. W poniedziałek rano wyjechała swoim skuterem z rodzinnego domu w Świńcu. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, w niedzielę, 30 maja, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sulikowa. Mundurowi nie wykluczają tego, że zatrzymany mężczyzna może mieć związek z zaginięciem 18-letniej Magdy. W poniedziałek, (31.05.2021) Zbigniew Ziobro złożył za pośrednictwem Twittera rodzinie nastolatki kondolencje.

Magdalena M. ze Świńca zaginęła w poniedziałek 24 maja. Nastolatka pojechała swoim skuterem do pobliskiego Kamienia Pomorskiego, by zrobić zakupy dziadkom. Od tej pory nie było z nią kontaktu. Co stało się z młoda dziewczyną? W niedzielę, 30 maja, odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Niestety wiele wskazuje na to, że jest to zagoniona Magda M.

Zobacz: Nieoficjalnie: ciało kobiety odnaleziono pod Kamieniem Pomorskim!

Magda M. nie żyje? Czy jest kolejną ofiarą Dawida J.?

Dotychczas policja, ani prokuratura nie potwierdziła oficjalnie, czy zwłoki, które znaleziono w pobliżu Sulikowa to zaginiona tydzień temu Magdalena M ze Świńca. Prokurator generalny Zbigniew Ziobro złożył kondolencje rodzinie 18-latki.

Nastolatka w poniedziałek, 24.05.2021, rano wyjechała skuterem do Kamienia Pomorskiego, gdzie miała zrobić zakupy dla swoich dziadków. Tam skuter miał się zepsuć. Jak ustalił nieoficjalnie nasz korespondent, dziewczynie pomoc miął zaoferować Dawid J., który w przeszłości odpowiadał za gwałt i śmierć zaledwie 13-letniej dziewczynki. Sam miał wówczas 14 lat.

Przeczytaj: Dawid J. zabił i zgwałcił pierwszy raz gdy miał 14 lat. Teraz przyznał się do morderstwa ślicznej Magdy

To właśnie, 29-letniego dziś mężczyznę, zatrzymała do wyjaśnienia w niedzielę (30.05.2021) policja z Kamienia Pomorskiego.

Zbigniew Ziobro składa kondolencje rodzinie

Na swoim profilu na Twitterze, Zbigniew Ziobro złożył kondolencje rodzinie zamordowanej nastolatki.

"Głęboko współczuję Rodzinie zamordowanej nastolatki. Niech ta tragedia poruszy sumienia przeciwników zaostrzenia kar. Kary muszą być surowe, a nie tylko nieuchronne. Tylko długa izolacja w więzieniu chroni przed psychopatycznymi kryminalistami " - napisał Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny na Twitterze.

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Nasi Partnerzy polecają