Ruda Śląska. Policyjny pościg za 36-latkiem. Padły strzały. Mężczyzna nie żyje

i

Autor: mat. policji Ruda Śląska. Policyjny pościg za 36-latkiem. Padły strzały. Mężczyzna nie żyje

Zaginęła 15-letnia Sonia ze Szczecina. Dziewczyna ma problemy ze zdrowiem! [AKTUALIZACJA]

2021-03-10 7:34

Policjanci z komisariatu Szczecin-Nad Odrą prowadzą poszukiwania za zaginioną 15-letnią Sonią. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. o godz. 16.15 dziewczyna wyszła z mieszkania przy ul. Gęsiej w Szczecinie. Do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nieznane jest również jej miejsce pobytu.

Aktualizacja - 10.03.2021

Jak poinformował w środę rano sierż. Paweł Pankau ze szczecińskiej komendy, poszukiwania zostały odwołane w związku z powrotem nieletniej do domu.

Wcześniejsze informacje

Nastolatka ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond o długości „za ucho”. Oczy niebieskie, nos prosty, uszy zwykłe. Na przedramionach obu rąk oraz nogach niewielkie blizny po samookaleczeniach. Sonia ma stwierdzony zespół Aspergera.

Zobacz też: BABCIA-WANDALKA niszczyła samochody w centrum Szczecina. NIE UWIERZYSZ, ile ma lat!

Zaginiona w chwili wyjścia z domu ubrana była w kurtkę puchową koloru czarnego długości za kolana z nadrukiem na piersi „VANS”, spodnie szerokie garniturowe koloru czarnego, trampki marki „VANS” koloru czarnego za kostkę z naszywkami przedstawiającymi króliczki, na głowie czapka koloru czarnego z napisem „VANS”. Na twarzy miała maseczkę koloru czarnego z nadrukiem chińskich znaków w kolorze zielonym. Miała ze sobą również plecak koloru czarnego z nadrukiem koloru białego „VANS” oraz pieniądze w kwocie 100 zł.

Poszukiwania zaginionej 15-latki prowadzi Komisariat Policji Szczecin-Nad Odrą. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania Soni, bądź posiadają informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin – Nad Odrą pod numerem telefonu 47 78 19 104.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Zmasakrowane ciało w wieżowcu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany