Starsza kobieta niszczyła samochody w centrum Szczecina

i

Autor: mat. policji

BABCIA-WANDALKA niszczyła samochody w centrum Szczecina. NIE UWIERZYSZ, ile ma lat!

2021-03-09 9:59

Od pewnego czasu policjanci z komisariatu Szczecin-Śródmieście otrzymywali zgłoszenia o celowych i regularnych uszkodzeniach pojazdów zaparkowanych w centrum miasta dokonywanych przez nieznanego sprawcę. Sprawą zajął się dzielnicowy i ustalił, że akty wandalizmu były dziełem kobiety, jednak jeszcze bardziej zaskakujący okazał się... jej wiek!

Do policjantów ze szczecińskiego Śródmieścia zgłaszali się świadkowie, którzy twierdzili, że samochody są uszkadzane przez starszą osobę, która nieustalonym narzędziem rysuje karoserię zaparkowanych na chodnikach i miejscach postojowych pojazdy. Tym tropem poszedł dzielnicowy z komisariatu Szczecin-Śródmieście.

Zobacz też: Świnoujście: Poszedł do lasu i się zgubił. 30-latek godzinami błądził NA BAGNACH!

Na podstawie własnych ustaleń i przy pomocy świadków funkcjonariuszowi udało się zatrzymać sprawczynię wskazanych przestępstw. Osobą odpowiedzialną za uszkodzenia pojazdów okazała się... 83-letnia szczecinianka, co bardzo zaskoczyło dociekliwego dzielnicowego.

Starsza pani wkrótce odpowie za swoje czyny. Obecnie toczą się czynności w sprawie i poszukiwani są kolejni pokrzywdzeni oraz świadkowie działalności zatrzymanej seniorki.

Sonda
Czy kary za wandalizm powinny być bardziej surowe?
Naga kobieta na ulicach Świnoujścia