BRUTALNY mord w Szczecinie

i

Autor: redakcja SE

BRUTALNY mord w Szczecinie. Zmasakrowane ciało w foliowych workach. Jak doszło do zbrodni? [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

2021-01-18 12:01

Ta brutalna zbrodnia wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami szczecińskiego Niebuszewa. Po ujawnieniu drastycznych szczegółów, wiele osób w całej Polsce nie mogło uwierzyć, że w jednym z mieszkań w bloku z wielkiej płyty mogło dojść to tak makabrycznych zdarzeń. Co wydarzyło się w wieżowcu przy ul. Ofiar Oświęcimia w Szczecinie? Przedstawiamy rekonstrukcję zdarzeń.

34-letni Krzysztof przyjechał do Szczecina z Drawska Pomorskiego. Znalazł pracę i wynajął mieszkanie na parterze bloku z wielkiej płyty przy ul. Ofiar Oświęcimia na szczecińskim Niebuszewie. W opinii mieszkańców "sąsiad spod trójki" uchodził raczej za normalnego człowieka z sąsiedztwa. Nie urządzał imprez. W mieszkaniu nie dochodziło też do żadnych głośnych ekscesów.

Niespodziewanie Krzysztof zniknął bez śladu. Dopiero po kilku dniach okazało się, że mężczyzna nie żyje. Zginął w dramatycznych okolicznościach, z rąk mordercy. Szczegółową rekonstrukcję zdarzeń przedstawiamy w poniższej galerii.

Brutalny mord na szczecińskim Niebuszewie - rekonstrukcja zdarzeń:

Powtórka z "rzeźnika z Niebuszewa"?

Niektórzy porównują ją do dramatycznych wydarzeń sprzed blisko 70 lat, do których doszło w tej samej części miasta, przy ówczesnej ulicy Wilsona, czyli obecnej Niemierzyńskiej. To właśnie tam mieszkał legendarny "rzeźnik z Niebuszewa". Józef Cyppek, który mordował swoje ofiary i sprzedawał ludzkie mięso na bazarze, w 1952 roku został skazany na karę śmierci.

Czytaj więcej: Tutaj ludzkie mięso trafiało do... BIGOSU! Kamienica z MROCZNĄ przeszłością wkrótce przestanie straszyć

Zmasakrowane ciało w wieżowcu
Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać KARA ŚMIERCI?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Nasi Partnerzy polecają