Maszynista zginął pod kołami pociągu

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Maszynista zginął pod kołami pociągu - zdjęcie poglądowe

Maszynista zginął pod kołami pociągu, który prowadził. Co tam się stało?

2021-08-23 13:59

Trwa ustalanie okoliczności tragedii, do której doszło na trasie kolejowej między Chojną i Godkowem (woj. zachodniopomorskie). W sobotę, 21 sieprnia, pociąg towarowy śmiertelnie potrącił człowieka. Jak się okazało, ofiarą był maszynista tego pociągu.

Służby zostały wezwane na miejsce zdarzenia około godz. 6:30. Według zgłoszenia, między stacjami Chojna i Godków Osiedle doszło do potrącenia człowieka przez pociąg towarowy. Pomoc wezwała maszynistka jadącego w przeciwnym kierunku pociągu Przewozów Regionalnych. Gdy zauważyła osobę leżącą przy torach, zatrzymała skład i poinformowała służby ratunkowe. "Po dojeździe na miejsce okazało się, że poszkodowanym jest maszynista pociągu towarowego. Mężczyzna leżał obok torów bez oznak życia. Nie udało przywrócić się czynności życiowych" - informują strażacy z OSP w Chojnie.

Wskutek wypadku, utrudnienia na trasie trwały kilka godzin. Jak się okazało, ofiarą wypadku był maszynista pociągu, który go potrącił. Nie wiadomo, w jaki sposób znalazł się poza lokomotywą i w jaki sposób doszło do wypadku. Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do tego nieszczęśliwego wypadku.

Czytaj też: Pyrzyce: Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji

Sonda
Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej?
Pociąg-widmo pod Kołbaskowem
Nasi Partnerzy polecają