Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji

i

Autor: jhusemannde / CC0 / pixabay.com Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji

Pyrzyce: Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji

2021-08-20 19:31

Nie od dziś wiadomo, że dzieci są bardzo kreatywne i potrafią wykorzystać do zabawy najróżniejsze rzeczy. Tym razem dwójka braci znalazła w domu... kajdanki. Przedmiot tak im się spodobał, że chłopcy postanowili pobawić się w policjantów i złodziei. Jednak takiego finału tej zabawy nikt się chyba nie spodziewał. Konieczna była interwencja policji - tym razem tej prawdziwej.

Do dość nietypowej sytuacji doszło w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie). Do tutejszej komendy zgłosili się rodzice z dwójką dzieci, prosząc o pomoc. Okazało się, że jeden z ich synów, był zakuty w kajdanki. Policjanci nie kryli zaskoczenia.

Rodzina to Polacy na co dzień mieszkający w Szkocji, spędzający wakacje w rodzinnym kraju. Podczas wakacyjnego wypoczynku spotkała ich niecodzienna, nieco kłopotliwa sytuacja. Chłopcy, podczas zabawy, znaleźli w domu kajdanki. Postanowili więc pobawić się w "policjantów i złodziei".

"Policjantem" był starszy chłopiec, który obezwładnił swojego młodszego brata - "złodzieja". Finał był taki, że 6-latek został skuty znalezioną "zabawką". Brat założył mu kajdanki na nogi.

Czytaj też: Mieszkanie do wynajęcia na szczecińskim Pogodnie. To ogłoszenie jest HITEM Internetu!

Problem pojawił się, gdy przyszło do uwolnienia dziecka z uwięzi. Okazało się bowiem, że kajdanki wcale nie były zabawkowe, a odnalezienie kluczyków okazało się niemożliwe.

Ostatecznie zabawa w "policjantów i złodziei" znalazła swój finał na prawdziwej komendzie. Z pomocą pospieszył dzielnicowy, który uwolnił 6-latka z opresji i zdjął mu kajdanki. Chłopcy otrzymali drobne upominki i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym mundurowym. Z całą pewnością zapamiętają swoje wakacje w Polsce na bardzo długo.

Czytaj też: Pyrzyce: Owady zaatakowały 8-latka! Chłopiec mógł się udusić!

Pyrzyce: Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji

i

Autor: mat. policji Pyrzyce: Dzieci znalazły w domu KAJDANKI. Konieczna była interwencja policji
Sonda
Czy masz zaufanie do polskiej policji?
Pociąg-widmo pod Kołbaskowem
Nasi Partnerzy polecają