Wypadek pod Łobzem

i

Autor: DOMIN/SUPER EXPRESS Wypadek pod Łobzem

Winniki. W koszmarnym wypadku na DK20 zginęło troje młodych ludzi. Co tam się stało? [FOTO]

2022-03-23 11:22

Tragiczny wypadek w miejscowości Winniki na DK nr 20 miał miejsce dziś (23.03.2022 r.) nad ranem. Jak podały służby, zginęły w nim 3 osoby. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia.

Winniki: wypadek osobówki i TIR-a na DK 20 (23.03.2022 r.)

Koszmarny wypadek na drodze krajowej nr 20 na wysokości miejscowości Winniki w powiecie łobeskim miał miejsce w środę (23 marca) po godzinie 6:00 rano. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów - auta osobowego i TIR-a. Jak podają służby, biała skoda z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn, zjechała na przeciwległy pas jezdni. Jak poinformował Tomasz Kubiak z Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Szczecinie, osobówką podróżowały trzy osoby, wszystkie zginęły na miejscu. Według wstępnych informacji, to dwóch mężczyzn i kobieta w wieku 20-30 lat. Mogą to być mieszkańcy powiatu kwidzyńskiego w województwie pomorskim.

Jak dowiedział się nasz korespondent, który był na miejscu wypadku w Winnikach (23.03), do zdarzenia przyjechały trzy zespoły ratownictwa medycznego. Ze względu na ewidentny brak oznak życia, nie były podejmowane czynności reanimacyjne. Trwa ustalanie tożsamości ofiar.

Kierowca ciężarówki wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, jest przesłuchiwany. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

ZOBACZ TEŻ: Udusiła malutkiego synka pieluszką. Patrycja C. stanęła przed sądem w Szczecinie. Ile jej grozi? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Spore utrudnienia na DK 20

Na DK 20 w rejonie wypadku występują duże utrudnienia, które - jak informują służby - mogą potrwać do godziny 9:00. DK20 między Chociwlem a Węgorzynem jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd przez Węgorzyno-Runowo Pom.-Winniki-Cieszyno Łob.

Tragedia na drodze krajowej nr. 20
Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?