Wymienił trochę drobnych na grubą kasę! Farciarz ze Szczecina zaszaleje na zakupach

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Wymienił trochę drobnych na grubą kasę! Farciarz ze Szczecina zaszaleje na zakupach

Wymienił trochę drobnych na grubą kasę! Farciarz ze Szczecina zaszaleje na zakupach

2022-04-11 18:41

O wielkim szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który postawił zaledwie kilka złotych na grę Keno, by wygrać całkiem pokaźną sumę! Dzięki niej może teraz sprawić sobie sporo przyjemności i wybrać się na duże zakupy. Ile pieniędzy zgarnął szczęśliwy gracz?

10 kwietnia - ta data na długo pozostanie w pamięci gracza ze Szczecina, który postanowił zagrać w Keno i wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ulicy Przyjaciół Żołnierza. Okazało się bowiem, że za kilka złotych, które wydał na zakład, otrzyma 15 tysięcy! To suma, za którą można nieźle zaszaleć na zakupach i sprawić sobie sporo przyjemności.

Czytaj też: Chcesz się poczuć jak w serialu "Odwilż"? Szczecińska policja zaprasza... na łódź!

Jak grać w Keno?

Żeby zagrać w Keno, wystarczą zaledwie 2 złote, za które można wykupić jeden zakład - w kolekturze, online lub za pomocą aplikacji moblinej. Następnie należy wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru od 1 do 70.

Codziennie odbywa się 261 losowań Keno. Każde z nich odbywa się co 4 minuty. Losowanych jest 20 z 70 liczb. To gracz decyduje, ile liczb wybierze. Od tego zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Im więcej typowanych liczb, tym wyższa wygrana. Liczby można zaznaczyć samodzielnie lub zdać się na łut szczęścia i zagrać metodą "chybił trafił".

Grając za 2 zł i typując 10 liczb, można wygrać nawet 200 tysięcy złotych. Zwiększając stawkę dziesięciokrotnie, można wygrać nawet 2 miliony złotych.

Czytaj też: Fryderyki 2022. Kto wystąpi na gali w Szczecinie?

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rolnicy. Podlasie. "Mniej gadaj!" Najlepsze sceny
Nasi Partnerzy polecają