Chcesz się poczuć jak w serialu Odwilż? Szczecińska policja zaprasza... na łódź!

i

Autor: Krzysztof Wiktor / HBO Max Chcesz się poczuć jak w serialu "Odwilż"? Szczecińska policja zaprasza... na łódź!

Chcesz się poczuć jak w serialu "Odwilż"? Szczecińska policja zaprasza... na łódź!

2022-04-07 11:23

Serial "Odwilż" nakręcony w Szczecinie miał premierę zaledwie kilka dni temu i cieszy się ogromną popularnością. Wielu widzów chciałoby się chociaż na chwilę przenieść w filmowy świat i przepłynąć się policyjną łodzią po szczecińskich akwenach. Okazuje się, że jest to możliwe. Niektórzy mogą przenieść serialową rzeczywistość na życie codzienne. Szczecińska policja zachęca bowiem, by wkroczyć w jej szeregi!

"Odwilż" w reżyserii Xawerego Żuławskiego to jedna z najnowszych produkcji HBO Max, która miała swoją premierę 1 kwietnia. Serial spotkał się z przychylnym przyjęciem widzów. Poza kryminalną fabułą w serialu pokazany jest Szczecin i charakterystyczna policyjna łódź, na której główni bohaterowie prowadzą poszukiwania w ramach prowadzonego śledztwa. Na co dzień łódź patrolowa służy funkcjonariuszom z Referatu Prewencji na Wodach i terenach Przywodnych Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Czytaj też: W tych miejscach w Szczecinie kręcili "Młode wilki". Zobacz jak wyglądają miejsca z kultowego filmu po ponad 20 latach! [GALERIA]

Służba w szeregach policyjnych "wodniaków" to jedna z wielu możliwości rozwoju zawodowego dla osób chcących zostać policjantami. Dla osób, które chciałyby założyć policyjny mundur Komenda Miejska Policji oferuje liczne oferty pracy. Poza służbą kryminalną, prewencji czy też ruchu drogowego, kandydaci mogą realizować swoje pasje oraz zainteresowania w Referacie Wodnym i podobnie jak bohaterowie serialu "Odwilż" pełnić służbę na wodzie i pływać nią po szczecińskich akwenach.

Jak dostać się do służby w policji?

Wszyscy chętni, którzy uważają, że sprawdzą się w pracy jako policyjny wodniak, mogą przyjąć się do służby w policji, gdzie prowadzony jest nabór kandydatów. Wszelkie informacje dla wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z policją, można znaleźć tutaj.

Czytaj też: Daniel zaplątał się drut kolczasty. Ukrainka i strażacy ruszyli na pomoc [ZDJĘCIA]

Nadajesz się do pracy w policji? Rozwiąż test!

Test Multiselect - pytania z testu psychologicznego do policji

Pytanie 1 z 16
Czasami śnię o rzeczach, o których nie wypada mówić
Zachodniopomorskie: Piraci drogowi na celowniku policyjnego drona