Wygrana w Eurojackpot trafi na Pomorze Zachodnie!

i

Autor: pixabay.com Kujawsko-pomorskie: Szczęśliwiec zamienił 1,50 zł na ogromne pieniądze!

Wygrana w Eurojackpot trafi na Pomorze Zachodnie!

2021-12-13 23:00

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Świdwina (woj. zachodniopomorskie), który w piątkowym losowaniu Eurojackpot zgarnął wygraną II stopnia (5+1). To jedna z dwóch dużych wygranych, które padły 10 grudnia w Polsce.

Szczęśliwy kupon Eurojackpot został wypełniony i wysłany w punkcie Lotto przy ul. Wojska Polskiego 28 w Świdwinie. Dzięki temu na konto gracza wpadnie ogromna suma - 3 092 103 zł. Za te pieniądze można nie tylko urządzić sobie wymarzone święta Bożego Narodzenia, ale całkowicie odmienić swoje życie!

Druga tak wysoka wygrana padła w kolekturze przy ul. 3 Maja 3/3 w Górze Kalwarii (woj. mazowieckie). Szczęście grającym przyniosły następujące liczby wylosowane 10 grudnia w Eurojackpot: 8, 9, 30, 34, 48 oraz 5 i 8.

Czytaj też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Czytaj tez: Zachodniopomorskie: Broszki CHANEL po kilka centów? To nie mogło się udać!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Jaskinia hazardu w centrum Szczecina. Opuszczony lokal miał nie wzbudzać podejrzeń
Nasi Partnerzy polecają