Eurojackpot: Ile można wygrać w losowaniu 18.06.2021? To OGROMNA kasa!

Kumulacja Eurojackpot. Kto zostanie multimilionerem?
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Kto z nas nie marzy o zostaniu multimilionerem? Niektórzy zostają nimi dzięki ciężkiej pracy, inni wygrywają ogromne sumy w grach liczbowych, np. w Lotto. Jedną z gier, w której można wygrać naprawdę duże pieniądze, jest Eurojackpot. Wygrane sięgają kilkudziesięciu, a nawet kilkuset milionów euro. Kiedy odbywają się losowania Eurojackpot i ile można wygrać?

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godz. 20:00 a 21:00. Najbliższe losowanie odbędzie się w piątek, 18 czerwca 2021 roku. Wyniki zostaną ogłoszone podczas wieczornego losowania Lotto o godz. 21:30, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl.

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana. Oznacza to, że kumulacja nie została rozbita, a pula wygranych rośnie. W kolejnym losowaniu, które odbędzie się w piątek, 18 czerwca 2021 r., osoba, która wytypuje prawidłowe liczby może wygrać 155 milionów złotych - tyle bowiem wynosi wygrana. Jest więc o co grać! Za takie pieniądze można zafundować sobie prawdziwy luksus do końca życia.

W ostatnim czasie Polacy mają spore szczęście w Eurojackpot. Przypomnijmy, jedna z ostatnich wysokich wygranych w tej grze padła 11 września 2020 roku właśnie w naszym kraju. Pochodzący z Mazowsza właściciel szczęśliwego kuponu wzbogacił się o ponad 96 milionów złotych! Rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce padła jednak w maju 2019 roku. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego wygrał wtedy ponad 193 miliony złotych.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Złoto pod legnicką wsią
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE