Eurojackpot: Ile można wygrać w losowaniu 24.09.2021? To DUŻA KASA!

2021-09-23 7:24
Kumulacja Eurojackpot. Kto zostanie multimilionerem?
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Kto z nas nie marzy o zostaniu multimilionerem? Niektórzy zostają nimi dzięki ciężkiej pracy, inni wygrywają ogromne sumy w grach liczbowych, np. w Lotto. Jedną z gier, w której można wygrać naprawdę duże pieniądze, jest Eurojackpot. Wygrane sięgają kilkudziesięciu, a nawet kilkuset milionów euro. Kiedy odbywają się losowania Eurojackpot i ile można wygrać?

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godz. 20:00 a 21:00. Najbliższe losowanie odbędzie się w piątek, 24 września 2021 roku. Wyniki zostaną ogłoszone podczas wieczornego losowania Lotto o godz. 21:30, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl.

W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie padła główna wygrana. Oznacza to kumulację. W kolejnym losowaniu, które odbędzie się w piątek, 24 września 2021 r., osoba, która wytypuje prawidłowe liczby może wygrać aż 95 milionów złotych - tyle bowiem wynosi wygrana. Jest więc o co grać! Za takie pieniądze można zafundować sobie prawdziwy luksus do końca życia.

W ostatnim czasie Polacy mają spore szczęście w Eurojackpot. Piątek, 13 sierpnia 2021 okazał się najszczęśliwszym dniem w życiu dla mieszkańca powiatu bieruńsko-lędzińskiego na Śląsku, który wygrał 206 550 000 zł. Szczęśliwy gracz zawarł kilka zakładów metodą na chybił trafił.

Wcześniej najwyższą wygraną w Polsce w Eurojackpot było 193 miliony złotych. Udało się to w 2019 roku. Wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim. Druga najwyższa wygrana w wysokości 96 mln zł padła 11 września 2020 roku w powiecie pruszkowskim.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Złoto pod legnicką wsią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE