KUMULACJA w Eurojackpot: Ile można wygrać w losowaniu 26.02.2021? To NIEWYOBRAŻALNA suma!

Kumulacja Eurojackpot. Kto zostanie multimilionerem?
Autor: GRAFIKA SE Maciej Jabłoński

Kto z nas nie marzy o zostaniu multimilionerem? Niektórzy zostają nimi dzięki ciężkiej pracy, inni wygrywają ogromne sumy w grach liczbowych, np. w Lotto. Jedną z gier, w której można wygrać naprawdę duże pieniądze, jest Eurojackpot. Wygrane sięgają kilkudziesięciu, a nawet kilkuset milionów euro. Kiedy odbywają się losowania Eurojackpot i ile można wygrać?

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godz. 20:00 a 21:00. Najbliższe losowanie odbędzie się w piątek, 26 lutego 2021 roku. Wyniki zostaną ogłoszone podczas wieczornego losowania Lotto o godz. 21:30, na antenie TVP3 i stronie www.lotto.pl. Dzięki kumulacji, osoba, która wytypuje prawidłowe liczby może wygrać  155 milionów złotych - tyle bowiem wynosi wygrana. To mniej więcej tyle, ile kosztuje spora inwestycja drogowa lub budowa obiektu sportowego. Warto więc spróbować szczęścia.

W ostatnim czasie Polacy mają spore szczęście w Eurojackpot. Przypomnijmy, jedna z najwyższych wygranych w tej grze padła 11 września właśnie w naszym kraju. Pochodzący z Mazowsza właściciel szczęśliwego kuponu wzbogacił się o ponad 96 milionów złotych! W losowaniu 16 października padła wygrana drugiego stopnia, co oznacza, że szczęśliwy gracz zgarnął 12 milionów złotych.

Jak grać w Eurojackpot?

Grać można w kolekturach Lotto lub online na stronie www.lotto.pl. Należy wytypować 5 z 50 i 2 z 10 liczb - samodzielnie lub metodą chybił-trafił. Można grać na wiele zakładów jednocześnie, co zwiększa szansę na wygraną.

Można także zagrać na cztery kolejne losowania lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji.

Złoto pod legnicką wsią