Wydali grosze, będą dostawać spore "kieszonkowe"! Podwójne szczęście na Pomorzu Zachodnim

2022-05-14 10:53
Wydali grosze, będą dostawać spore kieszonkowe! Podwójne szczęście na Pomorzu Zachodnim
Autor: pixabay.com Wydali grosze, będą dostawać spore "kieszonkowe"! Podwójne szczęście na Pomorzu Zachodnim

Aż dwóch mieszkańców województwa zachodniopomorskiego może mówić o ogromnym szczęściu. Tylko jednego dnia padły dwie wygrane w popularnych grach liczbowych, które odmienią życie mieszkańców regionu. W tym przypadku recepta na sukces okazała się bardzo prosta. Główną rolę odegrał w tym przypadku szczęśliwy traf.

Obie wygrane padły 12 maja 2022 roku - jedna w grze "Szybkie 600" w Golczewie, druga w Wałczu, tym razem w grze "Ekstra Pensja". W obu przypadkach szczęśliwi gracze "ustawili się" finansowo na najbliższe miesiące, a nawet lata.

Podwójne "Szybkie 600" w Golczewie

Regularnie co tydzień przez najbliższy rok, sporą sumę będzie otrzymywał na swoje konto mieszkaniec Golczewa, który postanowił zagrać w "Szybkie 600". W punkcie Lotto przy ul. Zwycięstwa wypełnił kupon, płacąc za niego zaledwie kilka złotych. Dzięki temu, że zwielokrotnił stawkę, jego wygrana podwoiła się i wyniosła nie 600, a 1200 złotych! To spory zastrzyk gotówki, który pozwoli nie tylko na drobne przyjemności.

"Ekstra Pensja" w Wałczu

Dużo więcej powodów do radości ma natomiast mieszkaniec Wałcza, który postanowił spróbować szczęścia w grze "Ekstra Pensja". Wydając w punkcie Lotto przy ul. Kościuszkowców jedyne 5 złotych, zafundował sobie dostatnie życie przez kolejne 20 lat. Co miesiąc na jego koncie będzie pojawiać się "kieszonkowe" w niebagatelnej kwocie 5000 złotych!

Czytaj też: Poszedł w niedzielę do "Żabki" i miał ogromnego farta. Mieszkaniec Stargardu "ustawił się" na najbliższe 20 lat!

Jak grać w "Szybkie 600"?

Zasady są proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Wygrać można dużo więcej. Dzięki zwielokrotnieniu stawki, nawet dziesięciokrotnie, przy odrobinie szczęścia, można sobie zapewnić cotygodniową wypłatę w kwocie nawet 6 tysięcy złotych.

Jak grać w Ekstra Pensję?

Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł. Grasz o 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Dopłacając złotówkę do zakładu, grasz w Ekstra Premii o 100 000 zł wypłacane od razu.

Wygrywasz już przy trafieniu 2 z 35 liczb, a trafiając 5 z 35 i 1 z 4 wygrywasz główną wygraną - Ekstra Pensję w wysokości 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii 100 000 zł wypłacane od razu!

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godzinie 21.40 i są transmitowane na żywo w Studiu LOTTO na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Czytaj też: Magda Gessler w Szczecinie. Ekipa "Kuchennych rewolucji" odwiedziła lokal w centrum miasta [ZDJĘCIA]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE