Magda Gessler w Szczecinie. Ekipa "Kuchennych rewolucji" odwiedziła lokal w centrum miasta [ZDJĘCIA]

2022-05-14 8:59
Magda Gessler w Szczecinie
Autor: gk, Instagram / magdagessler_official Ekipa "Kuchennych rewolucji" odwiedziła Szczecin

"Kuchenne rewolucje" to program, który cieszy się ogromną popularnością, a Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej telewizji. Znana restauratorka po raz kolejny odwiedziła Szczecin, by zmienić oblicze jednej z restauracji. Właśnie trwają zdjęcia. Kiedy zobaczymy odcinek "Kuchennych Rewolucji" ze Szczecina w telewizji?

Magda Gessler odwiedziła już Szczecin kilka razy. Wielkim sukcesem zakończyły się "Kuchenne rewolucje" w restauracji "Aramia". Nieco gorzej było w przypadku lokalu "Rozmaryn", który nie przetrwał próby czasu. Telewizyjną metamorfozę przeszła również restauracja "Czarny Bawół" w Starym Czarnowie pod Szczecinem.

Czytaj też: Ksiądz Izabela Sikora: "Pięknie, że się różnimy". Zobacz rozmowę z jedną z pierwszych kobiet-księży w Polsce [WIDEO]

Tym razem ekipa popularnego programu TVN pojawiła się przy ul. Potulickiej, w lokalu "Elegancko", gdzie od kilku dni trwają zdjęcia.

Według nieoficjalnych informacji, to nie jedyna rewolucja, którą Magda Gessler przeprowadzi w Szczecinie w najbliższym czasie. Znana restauratorka ma odwiedzić również kolejny lokal w ścisłym centrum Szczecina. Jaki? Tego na razie nie wiadomo.

Ciąg dalszy pod galerią zdjęć

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie - kiedy oglądać?

Na odcinek z udziałem szczecińskich gastronomików będziemy musieli trochę poczekać. Prawdopodobnie zobaczymy go na antenie TVN dopiero jesienią, w nowym sezonie "Kuchennych rewolucji".

Quiz: Czy znasz te potrawy? Pokaż, że jesteś jak prawdziwy MasterChef!

Pytanie 1 z 15
Przegrzebki to:
15 złotych za pączka od Gessler! Polacy ostro: "OSZALAŁA" | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE