Pieniądze, banknoty

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Wydał 10 złotych, zgarnął grubą forsę! FARCIARZ ze Szczecina będzie żył jak król!

2021-04-14 8:45

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który dosłownie z dnia na dzień stał się prawdziwym bogaczem. Nie dość, że na jego konto od razu wpadnie naprawdę spora sumka, to jeszcze przez najbliższe 5 lat, co miesiąc będzie dostawał dodatkową "pensję". Jak mu się to udało?

"Zeby wygrać, trzeba grać" - taką zasadą kierował się gracz, który w kolekturze Lotto przy ul. Kolumba, w sąsiedztwie szczecińskiego dworca, kupił zdrapkę "Mega Pensja". Po chwili wyszło na jaw, że los kupiony za zaledwie 10 złotych, jest wart ponad pół miliona złotych! Po zdrapaniu okazało się, że padła główna wygrana. Na konto szczęśliwego gracza od razu wpłynie 250 tysięcy złotych, a przez kolejne 5 lat, co miesiąc będzie on otrzymywał "okrągłe" 5 tysięcy złotych.

Zobacz też: Zbadają poziom tolerancji w polskich szkołach. Ruszył Ranking Szkół przyjaznych LGBTQ+ 2021

Dzięki tej wygranej, szczęśliwy gracz z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy i pławić się w prawdziwych luksusach.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!
Nasi Partnerzy polecają