Wydał 1,50 zł, zyskał fortunę! Szczęściarz ze Szczecina będzie mógł pojechać na wakacje marzeń!

i

Autor: Wiktor / CC0 / pixabay.com Wydał 1,50 zł, zyskał fortunę! Szczęściarz ze Szczecina będzie mógł pojechać na wakacje marzeń!

Ogromna wygrana!

Wydał 1,50 zł, zyskał fortunę! Szczęściarz ze Szczecina będzie mógł pojechać na wakacje marzeń!

2022-08-09 10:22

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który w poniedziałek, 8 sierpnia postanowił zaufać ślepemu losowi i zagrać w Mini Lotto. Okazało się, że liczby, które znajdowały się na jego kuponie, odpowiadały tym, które padły podczas losowania. Dzięki temu na jego konto wkrótce wpłynie całkiem spora suma, za którą będzie mógł np. wybrać się na wyjątkowe wakacje.

287 656 zł - dokładnie tyle wygrał szczęśliwy gracz ze Szczecina, który postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w punkcie przy ul. Zawadzkiego. Wylosowane liczby: 4, 12, 16, 19 i 39 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, zaszaleć na zakupach, zainwestować, albo wykorzystać okres wakacyjny i wybrać się na urlop w egzotyczne miejsca. Możliwości jest naprawdę sporo.

Czytaj też: Justyna Machnik stworzyła wyjątkowe miejsce w Szczecinie. "Dzieło życia!" [WIDEO]

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Spędzasz urlop w Świnoujściu? Krótki wypad do Niemiec może skończyć się niespodziewanym wydatkiem! [WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Spacer ze Świnoujścia do Niemiec może dodatkowo kosztować. Musisz o tym pamiętać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany