Pogoda w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Pogoda w Szczecinie

W Szczecinie będzie gorąco jak w PIEKLE? Jaka pogoda na weekend 13-15 sierpnia

2021-08-12 11:38

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo upalnie w wielu częściach Polski. Synoptycy zapowiadają tropikalne wręcz upały, z temperaturami przekraczającymi 30 stopni Celsjusza. Jakiej pogody mogą spodziewać się mieszkańcy Szczecina i regionu? Czy żar będzie lał się z nieba? A może ominą nas wysokie temperatury? Sprawdźcie najnowszą prognozę pogody!

Najbliższe dni mają być rekordowe pod względem temperatur z całej Europie. Upały odczują najbardziej mieszkańcy krajów położonych na południu kontynentu, gdzie termometry mogą wskazać nawet powyżej 40 stopni. Gorąco będzie również w Polsce. W wielu regionach temperatura przekroczy 30 stopni. Największych upałów można spodziewać się w centralnej i południowej części kraju.

Pogoda w Szczecinie - 13-15.08.2021

Tropikalne upały tym razem nie dotrą na Pomorze Zachodnie, jednak nie oznacza to wcale, że będziemy trząść się z zimna. Najcieplejszy będzie piątek, 13 sierpnia, gdy termometry wskażą około 28-29 stopni. Będzie słonecznie z niewielkimi zachmurzeniami.

W sobotę, 14 sierpnia będzie już nieco chłodniej, jednak wciąż bardzo ciepło. Temperatura w ciągu dnia wyniesie około 24-25 stopni. Na niebie mogą jednak pojawić się chmury.

Według zapowiedzi synoptyków, orzeźwienie nadejdzie w niedzielę, 15 sierpnia. Możliwe są przelotne opady deszczu. Temperatura spadnie do około 22 stopni.

Kolejne dni przyniosą nam umiarkowane temperatury w granicach 20-22 stopni. Będzie słonecznie z okresowymi zachmurzeniami.

Czytaj też: Dramat golasów. Słynna NAGA plaża nad Bałtykiem przestanie istnieć? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy masz już dość upałów?
Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Nasi Partnerzy polecają