Arek Kocik z Królowych Życia obchodzi urodziny

i

Autor: Facebook / "Królowe Życia TTV Arek Kocik z "Królowych Życia" obchodzi urodziny

Szczeciński "król życia" ma urodziny. Arek Kocik pokazał zaskakujące zdjęcie

2021-09-22 19:35

22 września to szczególny dzień w życiu Arka Kocika. Bohater "Królowych Życia" ze Szczecina obchodzi tego dnia urodziny. Czego życzą mu telewidzowie i internauci? Niektóre życzenia były dość oryginalne. Z okazji swoich urodzin "Megakot" opublikował w mediach społecznościowych dość zaskakujące zdjęcie.

Na facebookowym profilu "Królowych Życia" pojawił się post o urodzinach "Megakota". Pod wpisem w ciągu zaledwie kilku godzin pojawiło się kilkaset komentarzy. Nie zabrakło wypowiedzi dotyczących oryginalnej fryzury Arka oraz jego nietuzinkowego sposobu zachowania się. Jednak najważniejsze były życzenia, które podobnie jak sam jubilat, były często jedyne w swoim rodzaju.

  • "Naj Kocik"
  • "Wszystkiego najlepszego, jesteś super!"
  • "Żyje po swojemu ma swój świat tak jak każdy z nas i gówno mmie obchodzi czy ma kasę czy jest prostakiem nikomu krzywdy nie robi i to jest najważniejsze... STO LAT"
  • "Kolorowy ptak, król swojego życia. Czasem irytujący jak wtedy gdy został wyproszony ze stacji paliw w Niemczech. Ale wie co to znaczy korzystać z życia, brać z niego co najlepsze. Ogarnięty właściciel dobrej firny. Życzę mu zdrowia, sukcesów zawodowych i dobrego, szczęśliwego życia prywatnego."
  • "Z okazji urodzin życzę ci abyś trafił na dobrego fryzjera, bo resztę już masz."

- czytamy w komentarzach.

Sam jubilat również przypomniał w mediach społecznościowych o swoim święcie. Tradycyjnie zrobił to w charakterystyczny dla siebie sposób, publikując na Instagramie dość kontrowersyjne, a wręcz szokujące zdjęcie. Mianowicie z okazji swoich 51. urodzin Arkadiusz pokazał się... w trumnie! Urodzinowy wpis, w ciągu zaledwie kilku minut od publikacji, polubiło kilkaset osób.

Redakcja "Super Expressu" się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik trzyma TO w akwarium! To niezwykle rzadki gatunek

Kim jest Arek z "Królowych Życia"?

Nowy bohater "Królowych życia", 51-letni Arek "Megakot" Kocik to tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski, szczeciński przedsiębiorca branży nieruchomości. Jego pasją są również samochody - zarówno nowe jak i zabytkowe. "Megakot" lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go prawie 120 tysięcy osób. Często występuje w sieci z popularnym youtuberem Lordem Kruszwilem.

Czytaj więcej: Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00. "Królowe Życia" są również dostępne w aplikacji Player.

Czytaj też: "Królowe Życia": Fala hejtu na Arka ze Szczecina. Zasłużył?

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają