"Królowe Życia": Fala hejtu na Arka ze Szczecina. Zasłużył?

2021-09-10 19:57
Królowe Życia: Fala hejtu na Arka ze Szczecina. Zasłużył?
Autor: Instagram / megakot.pl "Królowe Życia": Fala hejtu na Arka ze Szczecina. Zasłużył?

"Królowe Życia" to program emitowany na antenie TTV, który bije rekordy popularności. W nowym sezonie do Dagmary, Izy, Kasi i pozostałych bohaterów dołączył Arek, biznesmen ze Szczecina. Po raz pierwszy widzowie mogli go zobaczyć w piątek, 3 września, w 9. odcinku 11. sezonu. Po emisji odcinka pojawiło się mnóstwo komentarzy dotyczących nowego bohatera. Niestety wśród internautów nie zabrakło hejterów, którzy nie przebierali w słowach.

Nowy bohater "Królowych życia" Arek Kocik to tak naprawdę Arkadiusz Zgorzelski, ma 51 lat i jest szczecińskim przedsiębiorcą, który prowadzi dużą firmę deweloperską. Jego pasją są również samochody - zarówno nowe jak i zabytkowe. "Megakot" lubi luksusowe życie, markowe ubrania i imprezy. Uznawany jest za prawdziwy wulkan energii o niezwykłej charyzmie i ogromnym poczuciu humoru. Jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go ponad 114 tysięcy osób. Często występuje w sieci z popularnym youtuberem Lordem Kruszwilem.

Czytaj więcej: Szczecinianin w "Królowych Życia" TTV. Kim jest Arek "Megakot" Kocik?

Ciąg dalszy pod galerią

W pierwszym odcinku z udziałem Arka, widzowie mogli poznać m.in. jego relacje z mamą. Po programie w mediach społecznościowych pojawiły się setki komentarzy, w dużej mierze przepełnionych hejtem:

 • "Wciskając takie gwiazdy program spada na psy."
 • "Długie kolejki do psychiatry są i to efekt"
 • "Nie jestem dzieckiem - mówi 50-letni facet ubrany i uczesany jak dziecko"
 • "To jest klaun z życia, nie król"
 • "Stary kaktus pewno chciałby bujać się z małolatami? Nie rozumiem takich podstarzałych debili. To na pewno są skutki Czarnobyla."

- czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło również złośliwych komentarzy dotyczących oryginalnej fryzury "Megakota" i nawiązań do Jima Carrey'a.

Czytaj więcej: Arek Kocik sobowtórem znanego aktora? Zobacz do kogo internauci porównali szczecińskiego "króla życia"!

Wiele osób jednak stanęło w obronie Arka:

 • "Jak wy szybko ludzi oceniacie po paru zdaniach, wy wszyscy wspaniali, bo fryzura, bo to, bo sro, spójrzcie sie na swoje fryzury i twarze, wszyscy jestescie tacy piekni?"
 • "50-latek, który dba o siebie, również na siebie zarabia, jest zdolny. I bywał w niejednym zakątku świata gdzie panuje inna moda, różne style oraz trendy."
 • "Niech żyje chłop jak chce, nam nic do tego."
 • "A ja tam lubię oglądać takich zwariowanych ludzi. I niech on sobie nosi fryzurę jaka chce, mi nic do tego."
 • "Właśnie, że fajne życie ma. A jak kto zazdrości, to książeczkę i do kościoła. Tam są spoko goście."
 • "My zawsze będziemy 20 lat do tyłu. Fryzura to najnowszy trend. No ale to inny kraj i tyle hejtów. Masakra."

- piszą internauci w obronie Arka.

Nie ma żadnych wątpliwości, że Arek Kocik jest nietuzinkową postacią, wyróżnia się z tłumu, ma oryginalną osobowość i może wywoływać kontrowersje. Ale tacy są właśnie bohaterowie programu "Królowe Życia". Jak możemy usłyszeć w czołówce: "Te królowe rządzą niesprawiedliwie. Czerpią z życia, ile wlezie. Koron nie mają, więc im z głów nie pospadają. Manierami się nie przejmują i ludzi różnie traktują. Kochają przepych, a zamiast karety wolą kabriolety i inne władcze gadżety. Ale to nie Hollywood, to nasz polski cud-miód". "Megakot" idealnie wpisuje się w tę definicję.

"Królowe Życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki "Królowych Życia" można oglądać od 26 sierpnia na antenie TTV. Po dwa premierowe odcinki emitowane są w czwartki i piątki, po godz. 22:00.

Rozwiąż QUIZ: "Królowe życia" biją rekordy popularności! Co wiesz o bohaterach hitu telewizji?

Sonda
Których bohaterów 11. sezonu "Królowych Życia" lubisz najbardziej?
Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE