Czujecie już święta?

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty! W mieście można już poczuć świąteczny klimat

2022-12-02 20:50

W centrum Szczecina można już poczuć świąteczny klimat. W piątek, 2 grudnia rozpoczął się Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Jest to największe takie wydarzenie w mieście, które z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Tegoroczny jarmark swoim zasięgiem obejmuje trzy place w centrum Szczecina: plac Lotników, plac Adamowicza i Aleję Kwiatową, a dodatkowo w weekendy - deptak Bogusława. Na licznych stoiskach można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne, produkty regionalne i rękodzieło. Nie brakuje również stoisk z grzanym winem i gorącymi przysmakami.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie

Nowością jest młyńskie koło, które stanęło na końcu Alei Kwiatowej, przy zegarze słonecznym. Są też karuzele weneckie dla najmłodszych. Są też liczne punkty, w których można sobie zrobić pamiątkowe zdjecie, a także fotobudki. Powstała również "Bombkodzielnia", dzięki której można podzielić się z innymi świątecznymi ozdobami.

Wydarzeniu towarzyszą liczne atrakcje: występy artystyczne, konkursy i animacje. Szczegółowy program przedstawiliśmy kilka dni temu w tym artykule.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22 grudnia.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają