Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

To absolutna nowość!

Tego jeszcze na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym nie było. Organizatorzy zdradzili kolejną atrakcję

2022-11-22 18:30

Trwa ostatnie odliczanie do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego - wydarzenia, które od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców. Największy świąteczny jarmark w mieście z roku na rok zaskakuje również nowościami. Nie dość, że staje się coraz większy, to oferuje kolejne atrakcje. W tym roku odwiedzających czeka wyjątkowa niespodzianka.

Absolutną nowością, która pojawi się podczas tegorocznego jarmarku będzie koło młyńskie, które stanie obok zegara słonecznego w Alei Kwiatowej. Koło będzie miało ponad 15 metrów wysokości i 10 gondoli, w których będzie można podziwiać jarmark z zupełnie innej perspektywy. Na placu Adamowicza pojawi się również karuzela dla najmłodszych.

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 2 grudnia i potrwa prawie do samych świąt, czyli do 22 grudnia. Wydarzenie odbywać się będzie w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu Adamowicza, na placu Lotników oraz – w weekendy – na deptaku Bogusława.

Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23:00, w pozostałe dni do godziny 20:00.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają