Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

To absolutna nowość!

Tego jeszcze na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym nie było. Organizatorzy zdradzili kolejną atrakcję

2022-11-22 18:30

Trwa ostatnie odliczanie do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego - wydarzenia, które od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców. Największy świąteczny jarmark w mieście z roku na rok zaskakuje również nowościami. Nie dość, że staje się coraz większy, to oferuje kolejne atrakcje. W tym roku odwiedzających czeka wyjątkowa niespodzianka.

Absolutną nowością, która pojawi się podczas tegorocznego jarmarku będzie koło młyńskie, które stanie obok zegara słonecznego w Alei Kwiatowej. Koło będzie miało ponad 15 metrów wysokości i 10 gondoli, w których będzie można podziwiać jarmark z zupełnie innej perspektywy. Na placu Adamowicza pojawi się również karuzela dla najmłodszych.

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 2 grudnia i potrwa prawie do samych świąt, czyli do 22 grudnia. Wydarzenie odbywać się będzie w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu Adamowicza, na placu Lotników oraz – w weekendy – na deptaku Bogusława.

Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23:00, w pozostałe dni do godziny 20:00.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty!