Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Coraz bliżej święta!

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce! Cztery miejsca i trzy tygodnie magii świąt

2022-11-04 22:51

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w czterech miejscach i potrwa trzy tygodnie. Trwa odliczanie do wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów.

Jarmark rozpocznie się 2 grudnia. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna edycja będzie wyjątkowa pod wieloma względami.

- Będziemy mieli więcej wystawców, będzie więcej atrakcji i wreszcie – jarmark odbędzie się w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników oraz w weekendy - na Deptaku Bogusława - informuje Andrzej Kus, rzecznik spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Magię świąt w centrum Szczecina będzie można poczuć przez trzy tygodnie. Wydarzenie potrwa do 22 grudnia.

- W każdym handlowym domku znajdziemy praktycznie co innego. Będzie można zrobić świąteczne zakupy, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina - dodaje Andrzej Kus. - Nie zabraknie też pysznych domowych przetworów, pieczywa, wyselekcjonowanych wędlin, miodów i bakalii - w sam raz do świątecznych wypieków. Pierogi, dania na wynos, łazanki czy pieczone ziemniaczki – te zapachy będą unosić się nad naszym jarmarkiem i kusić niejednego łasucha. Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy nie tylko stałych bywalców, ale także nowych przedsiębiorców, którzy będą chcieli zaskoczyć nas swoimi wyrobami.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy będzie obfitował też w wiele atrakcji dla najmłodszych. Swoją obecność zapowiedział m.in. Święty Mikołaj. Organizatorzy wydarzenia przygotowali też animacje dla starszych dzieci.

Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23:00, w pozostałe dni do godziny 20:00.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty!