Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Coraz bliżej święta!

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce! Cztery miejsca i trzy tygodnie magii świąt

2022-11-04 22:51

Tegoroczny Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w czterech miejscach i potrwa trzy tygodnie. Trwa odliczanie do wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów.

Jarmark rozpocznie się 2 grudnia. Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczna edycja będzie wyjątkowa pod wieloma względami.

- Będziemy mieli więcej wystawców, będzie więcej atrakcji i wreszcie – jarmark odbędzie się w czterech miejscach: w Alei Kwiatowej, na placu im. Pawła Adamowicza, na placu Lotników oraz w weekendy - na Deptaku Bogusława - informuje Andrzej Kus, rzecznik spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Magię świąt w centrum Szczecina będzie można poczuć przez trzy tygodnie. Wydarzenie potrwa do 22 grudnia.

- W każdym handlowym domku znajdziemy praktycznie co innego. Będzie można zrobić świąteczne zakupy, znaleźć wymarzony podarunek pod choinkę czy napić się ciepłej czekolady lub grzanego wina - dodaje Andrzej Kus. - Nie zabraknie też pysznych domowych przetworów, pieczywa, wyselekcjonowanych wędlin, miodów i bakalii - w sam raz do świątecznych wypieków. Pierogi, dania na wynos, łazanki czy pieczone ziemniaczki – te zapachy będą unosić się nad naszym jarmarkiem i kusić niejednego łasucha. Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy nie tylko stałych bywalców, ale także nowych przedsiębiorców, którzy będą chcieli zaskoczyć nas swoimi wyrobami.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy będzie obfitował też w wiele atrakcji dla najmłodszych. Swoją obecność zapowiedział m.in. Święty Mikołaj. Organizatorzy wydarzenia przygotowali też animacje dla starszych dzieci.

Jarmark będzie czynny przez 7 dni w tygodniu. W piątki i soboty będzie działał do godziny 23:00, w pozostałe dni do godziny 20:00.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają