Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy jednak się odbędzie... w Internecie

2020-11-24 19:02

Pomimo trwających przygotowań, w związku z pandemią koronawirusa miasto ostatecznie zdecydowało się zrezygnować z tradycyjnego jarmarku świątecznego w centrum Szczecina. Wydarzenie przenosi się do Internetu. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy on-line ma być kontynuacją akcji wspierającej szczecińskie firmy - Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

- Organizacja Jarmarku Bożonarodzeniowego w tradycyjnej formie, jest w obecnym czasie trudna i niepewna, a Szczecin przecież musi mieć swój Jarmark - mówi Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - I tu pojawiamy się z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym on-line, który jest kontynuacją wsparcia dla szczecińskich firm – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Już od 4, a najpóźniej 6 grudnia będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu, gdzie w jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty szczecińskich gastronomików, którzy oferują catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi.

- Na wirtualnym Jarmarku znajdziemy podarki dla każdego, od najbardziej wymagających przez lokalnych patriotów, którzy kolekcjonują gadżety z Dźwigozaurami w tle, po tych, których ucieszy nawet najmniejszy drobiazg - dodaje Celina Wołosz. - Co ważne, przedsiębiorcy nie muszą za nic płacić. Udział w wirtualnym Jarmarku jest bezpłatny.

Jak będzie działać "wirtualny" jarmark?

Na mapie wirtualnego jarmarku znajdą się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje, czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie przedsiębiorcy.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line ma być wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców.

- Dzięki kampaniom promocyjnym, m.in. spotom reklamowym, mediom społecznościowym, radiu i telewizji dotrzemy do mieszkańców Szczecina, którzy tegoroczne święta przygotują lokalnie, wspólnie z małymi przedsiębiorcami z własnego podwórka - dodaje Celina Wołosz.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji online będzie działał do 31 stycznia 2021r.

Sonda
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji online...
Struś PĘDZIWIATR podbija kadrę! Płacheta jak RAKIETA | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają