Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

To było do przewidzenia. Przygotowania do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego WSTRZYMANE!

2020-11-06 13:31

Tego można było się niestety spodziewać. Organizator Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego poinformował o wstrzymaniu przygotowań do wydarzenia.

Niestety koronawirus pokrzyżował plany organizatorów jarmarku, który cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Szczecina.

- Obserwując obecną sytuację i analizując nałożone restrykcje sanitarne, przygotowania do tegorocznej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego zostały wstrzymane – mówi Leopold Korytkowski, dyrektor ds. turystyki i wydarzeń w spółce Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Nie mamy formalnej możliwości na przeprowadzenie tego eventu. Ale cały czas nie tracimy nadziei. Jeśli tylko pojawią się możliwości to będziemy chcieli umilić mieszkańcom przygotowania do Bożego Narodzenia i zorganizować wydarzenie, nawet w mniejszym wydaniu.

Wstrzymanie przygotowań nie oznacza całkowitego odwołania wydarzenia. Organizatorzy pozostają w pełnej gotowości i zamierzają na bieżąco śledzić stan epidemii i zmiany w przepisach sanitarnych. Jeśli tylko krzywa zachorowań zacznie spadać, a obostrzenia złagodnieją, przygotowania zostaną wznowione. Niewykluczone, że będzie to miało wpływ na datę i skalę wydarzenia.

Sonda
Czy jesteś za pełnym lockdownem?
Akcja żandarmerii wojskowej