Szczecinianin zgarnął dużą kasę. Wygrana padła na Skolwinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Szczecinianin zgarnął dużą kasę. Wygrana padła na Skolwinie

Szczecinianin zgarnął dużą kasę. Wygrana padła na Skolwinie

2022-03-07 18:09

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który postanowił zaufać ślepemu losowi, "zainwestował" trochę drobnych i pomnożył je do sześciocyfrowej sumy. Ogromna wygrana w popularnej grze liczbowej padła na Skolwinie.

118 867 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w minioną sobotę, 5 marca 2022 r. postanowił zagrać w Mini Lotto i wypełnił kupon w punkcie Lotto przy ul. Stołczyńskiej, wydając na niego trochę drobnych pieniędzy. Inwestycja okazała się trafiona. Wylosowane liczby pokrywały się bowiem z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Ponad 100 tysięcy złotych daje duże pole do popisu. Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości są ogromne.

Czytaj też: Wydał tyle, co na wafelka. Farciarz z Bobolic zaszaleje na zakupach!

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Wydał trochę drobnych, zgarnął MILION! Farciarz z Kamienia Pomorskiego będzie żył jak król!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Uderzenie wiosny w Szczecinie. Nie tylko krokusy budzą się do życia
Nasi Partnerzy polecają