Szczecinianin ma powody do radości. Zamienił 2 złote na porządne kieszonkowe!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Szczecinianin ma powody do radości. Zamienił 2 złote na porządne "kieszonkowe"!

Szczecinianin ma powody do radości. Zamienił 2 złote na porządne "kieszonkowe"!

2022-04-04 13:00

Wydał tylko dwa złote, a ta "inwestycja" będzie mu się zwracać przez cały rok - i to ze sporą nawiązką! Mieszkaniec Szczecina będzie bowiem otrzymywał całkiem pokażną "tygodniówkę" w kwocie 600 złotych. Jak tego dokonał? Okazuje się, że przepis na sukces jest bardzo prosty.

Wystarczyła dwuzłotowa moneta i odrobina szczęścia, by mieszkaniec Szczecina mógł cieszyć się przez cały rok. We wtorek, 29 marca, przy okazji wizyty w supermarkecie przy ul. Rostockiej, postanowił spróbować swojego szczęścia w grze "Szybkie 600". W punkcie Lotto wypełnił kupon, płacąc za niego jedyne 2 złote. Okazało się, że miał wiele szczęścia i trafił "szóstkę". Oznacza to, że przez najbliższy rok, na jego konto, regularnie co tydzień, będzie przychodził przelew na 600 złotych. W skali miesiąca to dodatkowa "premia" w wysokości prawie 2,5 tysiąca złotych, dzięki czemu będzie mógł pozwolić sobie na liczne przyjemności lub odłożyć pieniądze na lepszą przyszłość.

Czytaj też: Szczecin: To dopiero FARCIARZ! Wydał trochę drobnych i będzie żył jak KRÓL!

Jak grać w "Szybkie 600"?

Zasady są proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Wygrać można dużo więcej. Dzięki zwielokrotnieniu stawki, nawet dziesięciokrotnie, przy odrobinie szczęścia, można sobie zapewnić cotygodniową wypłatę w kwocie nawet 6 tysięcy złotych.

Czytaj też: Pylon jest, ale gdzie jest... przystanek? "Śmieszno-straszna" sytuacja na budowie Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Gdzie jest przystanek SKM Szczecin Niemierzyn?