Farciarz ze Szczecina zainwestował 2 złote. Teraz będzie dostawał niezłe kieszonkowe!

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Farciarz ze Szczecina zainwestował 2 złote. Teraz będzie dostawał niezłe kieszonkowe!

Farciarz ze Szczecina zainwestował 2 złote. Teraz będzie dostawał niezłe kieszonkowe!

2022-01-10 11:00

Wydał zaledwie 2 złote, czyli tyle, co na kilka bułek podczas codziennych zakupów w sklepie, a teraz, co tydzień na jego konto będzie wpadać okrągła trzycyfrowa sumka, za którą będzie mógł bardziej wypełnić zakupowy koszyk. O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który postanowił uwierzyć swojemu szczęściu i dzięki temu, przez najbliższy rok będzie dostawał cotygodniowe "kieszonkowe". Jak to zrobił?

Wszystko w myśl zasady "żeby wygrać, trzeba grać". W miniony piątek, 7 stycznia mieszkaniec Szczecina postanowił spróbować swojego szczęścia w grze "Szybkie 600". W punkcie Lotto przy ul. Chopina wypełnił kupon, płacąc za niego jedyne 2 złote. Okazało się, że miał wiele szczęścia i trafił "szóstkę". Oznacza to, że przez najbliższy rok, na jego konto, regularnie co tydzień, będzie przychodził przelew na 600 złotych. W skali miesiąca to dodatkowa "premia" w wysokości prawie 2,5 tysiąca złotych, dzięki czemu będzie mógł pozwolić sobie na liczne przyjemności lub odłożyć pieniądze na lepszą przyszłość.

Rozwiąż QUIZ: "Ale urwał!" - co wiesz o jednym z największych hitów polskiego Internetu?

Jak grać w "Szybkie 600"?

Zasady są proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Wygrać można dużo więcej. Dzięki zwielokrotnieniu stawki, nawet dziesięciokrotnie, przy odrobinie szczęścia, można sobie zapewnić cotygodniową wypłatę w kwocie nawet 6 tysięcy złotych.

Czytaj też: Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w najbliższym losowaniu?

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Szczecina w 2022 roku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany