Testy iluminacji Teatru Letniego w Szczecinie

i

Autor: UM Szczecin Testy iluminacji Teatru Letniego w Szczecinie - czerwiec 2022

Nowe terminy!

Szczecinianie chcą zobaczyć nowy Teatr Letni. Są dodatkowe bilety

2022-07-26 9:58

Otwarcie zmodernizowanego Teatru Letniego zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze duże wydarzenia planowane są już w najbliższy weekend. Jednak zanim to nastąpi, mieszkańcy zyskali niecodzienną okazję, by zobaczyć wyremontowany obiekt. Pierwsza pula bezpłatnych biletów na zwiedzanie amfiteatru z przewodnikiem rozeszła się jak przysłowiowe ciepłe bułki. Będą jednak nowe terminy.

W tym tygodniu planowane są wycieczki z przewodnikiem, podczas których mieszkańcy będą mogli obejrzeć zmodernizowany amfiteatr. Zainteresowanie jest ogromne. Bezpłatne bilety rozeszły się dosłownie w mgnieniu oka. W związku z tym organizatorzy zaplanowali kolejne terminy.

- W związku z tym, że zwiedzenie z przewodnikiem zmodernizowanego Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy zorganizować dodatkowe spacery - mówi Robert Grabowski ze Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Czytaj też: Wyjątkowy żaglowiec odwiedzi Szczecin. ORP Iskra kolejną gwiazdą "Żagli 2022"

Spotkania z przewodniczką Małgorzatą Dudą, podczas których będzie można od środka zobaczyć efekt gruntownej przebudowy amfiteatru, a dodatkowo poznać historię tego miejsca zaplanowano w czwartek i piątek, 29 i 30 lipca. Odbędą się one w dwóch turach - o godz. 11:00 i 12:00.

- Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy za pośrednictwem portalu bilety.fm pobrać bezpłatny bilet - dodaje Robert Grabowski. - Liczba osób mogących wziąć udział w zwiedzaniu jest ograniczona.

Czytaj też: To najlepiej oświetlony amfiteatr w Polsce. Iluminacja Teatru Letniego w Szczecinie robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

Bilety będą dostępne od wtorku, 26 lipca, od godz. 12.00.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Morskie Centrum Nauki w Szczecinie w całej okazałości. Na otwarcie jeszcze poczekamy