Szczecin: Znalazł sobie kryjówkę i liczył, że go nie znajdą. Policjant nie dał się nabrać

2021-10-18 13:44
Kajdanki
Autor: mat. policji

Poszukiwany 41-latek, chcąc uniknąć trafienia do zakładu karnego, postanowił ukryć się przed policjantami w miejscu, które jego zdaniem miało być idealną kryjówką. Nie przewidział jednak, że ten "patent" jest im już dobrze znany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki.

Dzielnicowy z komisariatu Szczecin-Niebuszewo zatrzymał 41-letniego mężczyznę, który liczył, że uniknie osadzenia w zakładzie karnym. Za kryjówkę obrał sobie... tapczan. Nie przewidział jednak, że jest to rozwiązanie, z którego korzystało już wielu przestępców. Policjanci dobrze je znają. 

Szczecinianin od pewnego czasu nie przebywał w dotychczasowych miejscach zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ustalenia przeprowadzone przez dzielnicowego doprowadziły do wytypowania jego aktualnego miejsca pobytu. Policjant udał się zatem do jednej z altan na terenie ogródków działkowych, gdzie miał znajdować się poszukiwany mężczyzna.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik zdradził, że robił TO w młodości. "Bardzo uwielbiam!"

41-latek był kompletnie zaskoczony wizytą mundurowego i ukrył się w schowku starej kanapy. Niestety szybko został odnaleziony przez stróża prawa.

Jak się okazało, w altanie przebywała jeszcze kobieta, która także była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za to samo przestępstwo przeciwko mieniu. Oboje zostali zatrzymani i doprowadzeni do zakładu karnego.

Zobacz też: Sroka na szczecińskim torze kolarskim. Wyjątkowe dzieło ozdobiło zabytkowy obiekt

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Sroka na szczecińskim torze kolarskim. Wyjątkowe dzieło ozdobiło zabytkowy obiekt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE