Kajdanki

i

Autor: mat. policji

Szczecin: Znalazł sobie kryjówkę i liczył, że go nie znajdą. Policjant nie dał się nabrać

2021-10-18 13:44

Poszukiwany 41-latek, chcąc uniknąć trafienia do zakładu karnego, postanowił ukryć się przed policjantami w miejscu, które jego zdaniem miało być idealną kryjówką. Nie przewidział jednak, że ten "patent" jest im już dobrze znany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki.

Dzielnicowy z komisariatu Szczecin-Niebuszewo zatrzymał 41-letniego mężczyznę, który liczył, że uniknie osadzenia w zakładzie karnym. Za kryjówkę obrał sobie... tapczan. Nie przewidział jednak, że jest to rozwiązanie, z którego korzystało już wielu przestępców. Policjanci dobrze je znają. 

Szczecinianin od pewnego czasu nie przebywał w dotychczasowych miejscach zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ustalenia przeprowadzone przez dzielnicowego doprowadziły do wytypowania jego aktualnego miejsca pobytu. Policjant udał się zatem do jednej z altan na terenie ogródków działkowych, gdzie miał znajdować się poszukiwany mężczyzna.

Czytaj też: "Królowe Życia": Arek Kocik zdradził, że robił TO w młodości. "Bardzo uwielbiam!"

41-latek był kompletnie zaskoczony wizytą mundurowego i ukrył się w schowku starej kanapy. Niestety szybko został odnaleziony przez stróża prawa.

Jak się okazało, w altanie przebywała jeszcze kobieta, która także była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za to samo przestępstwo przeciwko mieniu. Oboje zostali zatrzymani i doprowadzeni do zakładu karnego.

Zobacz też: Sroka na szczecińskim torze kolarskim. Wyjątkowe dzieło ozdobiło zabytkowy obiekt

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?
Sroka na szczecińskim torze kolarskim. Wyjątkowe dzieło ozdobiło zabytkowy obiekt
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany