Szczecin: Tragiczny pożar domu mieszkalnego na Krzekowie. Nie żyje 10-letni chłopiec

Tragiczny finał pożaru, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek w dwurodzinnym domu mieszkalnym na szczecińskim Krzekowie. Nie żyje 10-letnie dziecko. Pomimo starań lekarzy nie udało się uratować chłopca.

Ogień pojawił się po północy, na poddaszu "bliźniaka" przy ul. Różany Zakątek i objął zasięgiem całą kondygnację. Z płonącego domu wydostali się rodzice z dwuletnim dzieckiem. Wszyscy doznali poparzeń. W mieszkaniu pozostał 10-letni chłopiec.

Pożar rozprzestrzenił się także na drugie mieszkanie w budynku, jednak jego lokatorzy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem strażaków. Na miejsce przyjechało 7 zastępów straży pożarnej.

Zobacz też: Szczecin: WYRODNY syn! Gdy matka nie chciała dać mu pieniędzy, groził jej ŚMIERCIĄ!

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, strażacy odnaleźli nieprzytomnego 10-latka. Konieczne było podjęcie resuscytacji - poinformował kpt. Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej. Trwała ona także podczas transportu dziecka do szpitala.

Niestety nie udało się uratować chłopca. Pomimo starań medyków i długotrwałej resuscytacji, 10-letnie dziecko zmarło w szpitalu.

Sonda
Czy boisz się pożaru?
Zamiast stolików kawowych przewozili nielegalne papierosy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany