Szczecin: Tragiczny pożar domu mieszkalnego na Krzekowie. Nie żyje 10-letni chłopiec

Tragiczny finał pożaru, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek w dwurodzinnym domu mieszkalnym na szczecińskim Krzekowie. Nie żyje 10-letnie dziecko. Pomimo starań lekarzy nie udało się uratować chłopca.

Ogień pojawił się po północy, na poddaszu "bliźniaka" przy ul. Różany Zakątek i objął zasięgiem całą kondygnację. Z płonącego domu wydostali się rodzice z dwuletnim dzieckiem. Wszyscy doznali poparzeń. W mieszkaniu pozostał 10-letni chłopiec.

Pożar rozprzestrzenił się także na drugie mieszkanie w budynku, jednak jego lokatorzy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem strażaków. Na miejsce przyjechało 7 zastępów straży pożarnej.

Zobacz też: Szczecin: WYRODNY syn! Gdy matka nie chciała dać mu pieniędzy, groził jej ŚMIERCIĄ!

W mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, strażacy odnaleźli nieprzytomnego 10-latka. Konieczne było podjęcie resuscytacji - poinformował kpt. Tomasz Kubiak z zachodniopomorskiej straży pożarnej. Trwała ona także podczas transportu dziecka do szpitala.

Niestety nie udało się uratować chłopca. Pomimo starań medyków i długotrwałej resuscytacji, 10-letnie dziecko zmarło w szpitalu.

Zamiast stolików kawowych przewozili nielegalne papierosy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE