Pionki. Mężczyzna rzucał kamieniami w samochód. Był poszukiwany od 20 lat

i

Autor: mat. policji Pionki. Mężczyzna rzucał kamieniami w samochód. Był poszukiwany od 20 lat

Szczecin: WYRODNY syn! Gdy matka nie chciała dać mu pieniędzy, groził jej ŚMIERCIĄ!

2021-03-24 8:45

Ubliżał, popychał, żądał od niej pieniędzy, a gdy odmawiała, groził jej pozbawieniem życia! Tak traktował swoją własną matkę 33-latek ze Szczecina. Wkrótce odpowie za swoje czyny. Prokuratura zakończyła już śledztwo w tej sprawie i skierowała do sądu akt oskarżenia wobec wyrodnego syna.

Do dramatycznych zdarzeń doszło kilka tygodni temu w jednym z mieszkań w Szczecinie. Kobieta przeżyła prawdziwy koszmar. Aż trudno uwierzyć, że takie piekło zgotowało jej własne dziecko

- Groził pozbawieniem życia oraz uszkodzeniem ciała swojej matce, a nadto stosował wobec niej przemoc fizyczną w postaci popychania - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. - Nadto mężczyzna chcąc uzyskać od matki pieniądze groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna formułował także groźby pod adresem matki gdy kobieta chciała powiadomić o zachowaniu syna policję i złożyć w tej sprawie zawiadomienie. Podejrzany nadto znieważał ją słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe.

Zobacz też: Miał MOLESTOWAĆ nieletnie dziewczynki! Łowcy PEDOFILI zatrzymali go w centrum Szczecina [WIDEO]

33-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. W przeszłości miał już konflikt z prawem.

Wkrótce mężczyzna stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Za używanie gróźb i przemocy grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat za więziennymi murami.

Sonda
Czy kary za stosowanie przemocy wobec bliskich powinny być wyższe?
Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany