Obywatelskie ujęcie podejrzanego o pedofilię

i

Autor: Facebook / Child Guard Unit Poland

Miał MOLESTOWAĆ nieletnie dziewczynki! Łowcy PEDOFILI zatrzymali go w centrum Szczecina [WIDEO]

2021-03-22 14:51

Miał wysyłać kilkunastoletnim dziewczynkom zdjęcia i filmy, na których obnaża się i masturbuje. Próbował się także z nimi umawiać. Dzięki czujności ludzi wyczulonych na problem pedofilii i krzywdę dzieci, w centrum Szczecina udało się zatrzymać podejrzanego mężczyznę. Wkrótce odpowie on za swoje czyny.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem na ulicy Monte Cassino. Obywatelskiego zatrzymania ponad 40-letniego mężczyzny dokonali przedstawiciele organizacji Child Guard Unit Poland, która zajmuje się "polowaniem" na pedofili.

Zobacz też: Ładzin: Awantura między sąsiadami zakończyła się STRZELANINĄ!

Mężczyzna początkowo próbował przekupić przedstawicieli Child Guard Unit Poland, oferując im pieniądze za wypuszczenie na wolność. Ci pozostali jednak nieugięci. Podejrzany zaczął przepraszać i obiecywać poprawę. To również okazało się nieskuteczne. Na miejsce obywatelskiego ujęcia został wezwany patrol policji.

- Około godziny 21:00 po ujęciu obywatelskim doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o seksualne wykorzystanie osoby małoletniej - potwierdza sierż. sztab. Paweł Pankau ze szczecińskiej policji. - Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Całe zajście było transmitowane na żywo na facebookowym profilu Child Guard Unit Poland. Pod filmem pojawiło się ponad 7 tysięcy komentarzy, w większości potępiających zachowanie mężczyzny. Wśród nich było również wiele słów uznania wobec działań organizacji.

  • "Jestem przerażona tym co się dzieje!!!! Świetna robota!"
  • "Nie umiem tego skomentować bez przeklinania, więc powiem tylko tyle: niech się nim "dobrze" zajmą tam gdzie trafi"
  • "Państwo powinno zapłacić Wam za to co robicie. Wykonujecie pracę, która powinna zająć się policja. Im płacą, a Wam nie"
  • "A policja na mieście sprawdza czy ludzie maseczki mają zamiast łapać takich sk.... Szacunek dla Was, Brawo ekipa"

- czytamy w komentarzach.

Jak informują przedstawiciele Child Guard Unit Poland, jest to drugi osobnik w Szczecinie, który został zatrzymany dzięki ich staraniom. Pierwszy już usłyszał wyrok i siedzi w wiezieniu.

Czytaj też: Trzebiatów: Skandal podczas lekcji RELIGII. Uczniowie usłyszeli odgłosy jak z filmu PORNO!

Sonda
Czy jesteś za zaostrzeniem kar dla pedofilów?
Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina