Przemoc wobec rodziny

i

Autor: pixabay.com/Pavlofox Przemoc wobec rodziny

Szczecin: Zgotował rodzicom prawdziwe PIEKŁO. Wyrodny syn nie uniknie kary

2020-12-18 13:12

Syn zgotował im prawdziwe piekło, które trwało ponad 2,5 roku! 35-latek pastwił się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami, a nawet groził im śmiercią. W końcu, za swoje okrutne zachowanie, odpowie przed sądem.

Koszmar trwał od 3 grudnia 2017 r. do 19 sierpnia 2020 r. To były długie miesiące, a nawet lata prawdziwej gehenny dla obojga rodziców 35-letniego mieszkańca Szczecina.

- W toku postępowania ustalono, iż podejrzany wielokrotnie będąc pod wpływem alkoholu wszczynał bezpodstawne awantury podczas których wyzywał pokrzywdzonych słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, stosował wobec nich przemoc fizyczną a także groził pozbawieniem życia - informuje Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Zobacz też: PRZERAŻAJĄCE statystyki zgonów w Zachodniopomorskiem. Ludzie MASOWO umierają!

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. W przeszłości 35-latek miał już wcześniej problemy z prawem.

Za znęcanie się nad najbliższymi członkami rodziny grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. W przypadku przestępstwa popełnionego w warunkach recydywy sąd może wymierzyć karę pozbawienia wolności w wysokości do górnej granicy ustawowego zagrożenia zwiększonego o połowę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Wymuszał haracz na olsztyńskich przedsiębiorcach. Przestępca zatrzymany