Zamknięte Pepco

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczecin: Sklepy zamknięte z powodu koronawirusa. Gdzie jest otwarte Pepco, Kik i Action?

2020-11-17 10:06

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa sprawiły, że wiele sklepów zostało zamkniętych. Ograniczenia dotknęły również popularne sklepy wielobranżowe, w których można tanio kupić różne artykuły do domu, m.in. ozdoby bożonarodzeniowe i prezenty pod choinkę i które właśnie teraz cieszą się największą popularnością. Wiele placówek takich sieci jak Pepco czy Kik, zostało zamkniętych. Jednak nie wszystkie. Gdzie w Szczecinie, można bez większych problemów zrobić zakupy? Sprawdźcie!

Spis treści

 1. Gdzie są otwarte sklepy Pepco w Szczecinie?
 2. Gdzie jest otwarty Kik w Szczecinie?
 3. Gdzie jest otwarty Action w Szczecinie?
 4. Czy Dealz w Szczecinie jest otwarty?
 5. Czy TEDI w Szczecinie jest otwarty?

Zamknięcie sklepów popularnych sieci jak np. Pepco czy Kik, sprawiło, że wielu szczecinian idąc na zakupy z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, zastaje zamknięte drzwi. Dotyczy to przede wszystkim galerii handlowych, ale także coraz bardziej popularnych parków handlowych. Czynne są tylko nieliczne placówki. Gdzie jest otwarte Pepco w Szczecinie? Czy Kik jest czynny? Czy zrobimy zakupy w Action, Dealz i TEDI? Sprawdziliśmy, które sklepy, pomimo ograniczeń, nie zamknęły drzwi dla klientów.

Gdzie są otwarte sklepy Pepco w Szczecinie?

Sieć Pepco posiada w Szczecinie już kilkanaście placówek, jednak większość znajduje się w galeriach handlowych, które dotknęły największe ograniczenia. Są jednak wyjątki. W tych sklepach można bez problemu zrobić zakupy:

 • ul. Narutowicza 13E
 • ul. Bandurskiego 96A
 • ul. Witkiewicza 41
 • ul. Gierczak 24/25 (Szczecin Dąbie)
 • ul. Zawadzkiego 143 (obok Netto)

Listę wszystkich otwartych placówek można znaleźć na stronie pepco.pl.

Gdzie jest otwarty Kik w Szczecinie?

Kik, pomimo swojej dość krótkiej obecności w Szczecinie, ma już dość dobrze rozbudowaną sieć sklepów. Niestety z powodu pandemii, większość z nich została czasowo zamknięta. Obecnie w Szczecinie czynna jest tylko jedna placówka tej sieci, przy ul. Wiosennej 76 na Prawobrzeżu.

Listę wszystkich otwartych sklepów Kik w Polsce można znaleźć tutaj.

Gdzie jest otwarty Action w Szczecinie?

Sieć Action posiada obecnie dwa sklepy w Szczecinie. I tutaj mamy dobrą wiadomość dla klientów - obydwie placówki są otwarte:

 • ul. Mieszka I 63-64
 • ul. Struga 31

Czy Dealz w Szczecinie jest otwarty?

Sieć Dealz, czyli odpowiednik popularnych angielskich "funciaków" (Poundland) posiada obecnie w Szczecinie jeden sklep, który znajduje się przy ul. Mieszka I w Mieszka Retail Park. Sklep jest obecnie otwarty.

Czy TEDI w Szczecinie jest otwarty?

Sieć TEDI dotychczas otworzyła w Szczecinie jedną placówkę mieszczącą się w Mieszka Retail Park przy ul. Mieszka I, jednak po wprowadzeniu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, sklep został czasowo zamkniety.

Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Dramatyczna walka z koronawirusem w Polsce