Próbował zaparkować na przystanku. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją

i

Autor: YouTube / Szymon Nieradka Próbował zaparkować na przystanku. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją

Szczecin. Próbował zaparkować na przystanku. Na zwrócenie uwagi zareagował agresją!

2021-12-06 8:36

Nie dość, że próbował zaparkować na przystanku autobusowym, to na próbę zwrócenia uwagi przez rowerzystę, zareagował w wulgarny sposób. Kierowca SUV-a wykazał się nie tylko brakiem poszanowania dla przepisów ruchu drogowego, ale też brakiem kultury. W ciągu zaledwie kilkunastu sekund z jego ust padła niezliczona ilość niecenzuralnych słów.

Do zdarzenia doszło na placu Lotników, na przystanku autobusowym linii 86. Kierowca SUV-a próbował zaparkować w niedozwolonym miejscu, na co zwrócił mu uwagę rowerzysta, uprzednio blokując możliwość wjazdu na chodnik. Mężczyzna zareagował wyjątkowo agresywnie. Wysiadł z samochodu i rzucił pod adresem rowerzysty całą "wiązankę" niecenzuralnych słów.

- Ty się odsuń, k***a! Skąd ty, k***a, widzisz, debilu jeden, czy chcę tu zaparkować, czy nie? Po ch***j mi tu stajesz? - krzyczał kierowca wymachując rękami.

- Bo właśnie stoisz - odpowiedział rowerzysta.

- Bo k***a... Nie muszę się przed tobą tłumaczyć! Wyp***laj durniu jeden! - rzucił kierowca. - Odejdź stąd, k***a, rozumiesz? - dodał i wsiadł do auta i odjechał.

Film z całego zajścia trafił do sieci. Został opublikowany w serwisie YouTube i udostępniony m.in. na grupie Mistrzowie Suszą! Szczecin i fanpage'u Stop dzikiemu parkowaniu w Szczecinie

Czytaj też: Motomikołaje przejechały ulicami Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ciąg dalszy pod sondą

Sonda
Parkowanie w Szczecinie...

Agresywny kierowca SUV-a prawdopodobnie bardzo spieszył się na odbywający się tuż obok jarmark świąteczny - do tego stopnia, że nie chciało mu się szukać "legalnego" miejsca do zaparkowania. A tej w okolicy jest ich sporo. W przypadku trudności ze znalezieniem miejsca na ulicy, można również skorzystać z alternatywy w postaci wielopoziomowego parkingu w Galerii Kaskada, gdzie jest dostępnych około tysiąca miejsc, a pierwsza godzina postoju jest darmowa.

Uwaga! Film zawiera wulgaryzmy!

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczęty!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany