Tramwaj w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Szczecin: Niecodzienna akcja w tramwaju. 24-latka zmylił... rower!

2021-02-12 14:43

Policjant z komisariatu w Mierzynie pod Szczecinem, jadąc na służbę rowerem, zatrzymał mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia za kradzieże z włamaniem. 24-latek nie spodziewał się, że policjantem okaże się rowerzysta w tramwaju.

Do zdarzenia doszło w środę, 10 lutego. Policjant z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Mierzynie jechał ze Szczecina rowerem na nocną służbę.

W okolicach pl. Kościuszki zauważył na przejściu dla pieszych znanego mu z wcześniejszych interwencji mężczyznę, poszukiwanego za kradzieże z włamaniem. Funkcjonariusz o sytuacji natychmiast poinformował oficera dyżurnego KMP Szczecin, po czym zawrócił i zdążył wsiąść do tramwaju, do którego wszedł poszukiwany.

Zobacz też: Świnoujście: KARAMBOL w Łunowie. Zderzyły się trzy pojazdy i POCIĄG! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dojeżdżając do ul. Narutowicza poszukiwany zauważył nadjeżdżające patrole policji i zaczął się nerwowo zachowywać. Policjant natychmiast ruszył w stronę 24 latka, aby uniemożliwić mu ucieczkę, ponieważ tramwaj zatrzymywał się właśnie na przystanku. Po chwili na miejscu był już patrol szczecińskich funkcjonariuszy, którzy sprawdzili 24 latka w policyjnym systemie.

Okazało się, że mierzyński policjant miał rację. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Teraz najbliższe 2,5 roku spędzi za kratkami.

Zobacz też: Tego nikt się nie spodziewał! Sensacyjne ODKRYCIE pod Zamkiem Książąt Pomorskich w Szczecinie

Nadajesz się na policjanta? Pytania z testu psychologicznego do policji Multiselect 2020 - cz. II

Pytanie 1 z 20
Czy zdarzyło Ci się obwiniać kogoś o coś, o czym wiedziałeś że naprawdę sam popełniłeś?
Zmasakrowane ciało w wieżowcu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany